ביטוח מקיף פיג'ו 107

כמות הרכבים בישראל ממשיכה לעלות כל הזמן ויחד אתה מתפתח גם ענף ביטוח הרכב. אנשים רבים כיום אינם מסתפקים בביטוח החובה אלא מחפשים כיסויים מקסימאליים מנזקים עתידיים.

פג'ו 107

מאפייני ביטוח מקיף פיג'ו 107

פוליסת ביטוח מקיף מיועדת לתת מענה במקרים של פגיעה ברכוש לאחר אירוע ביטוחי – בין אם מדובר ברכב של המבוטח עצמו, רכבים אחרים שמשתתפים בתאונה או רכוש צד ג' (מדרכות, רמזורים, חנויות ועוד). הסעיפים שנכללים בפוליסת המקיף של פיג'ו 107 הם רחבים למדי, אך רוב החברות מאפשרות ביטול סעיפים לא נחוצים לפי העדפה אישית ותשלום פרמיה נמוכה יותר במקרים כאלה.

פרט לביטוח הרכוש הסטנדרטי, כיסוי של פוליסת מקיף נותן מענה במקרים של גניבה או פריצה לרכב, פגיעות כתוצאה מנזקי טבע, שריפות, שיטפונות ועוד.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב, שמנו לנו למטרה לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין חברות הביטוח שמציעות את האופציות המשתלמות ביותר בשוק. מכיוון שכמות המסלולים בשוק ביטוח הרכב היא גדולה במיוחד ומתרחבת כל הזמן, אנשים שלא מעורים בתחום יכולים בקלות לאבד את הידיים והרגליים ובסופו של דבר לשלם סכומים מיותרים על כיסויים לא נחוצים.

חברות מומלצות לרכישת ביטוח מקיף לפיג'ו 107

ביטוח מקיף כלמוביל

ביטוח מקיף כלל

במידה ואתה מתכוון לחדש או לעשות ביטוח לרכב בתקופה הקרובה, הגעת למקום הנכון. אנו באתר צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בעלי ניסיון – כל זאת, ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!