ביטוח מקיף פורד פוקוס

דגם הפוקוס של פורד מקטגוריית המשפחתיות נחשב לאחד הרכבים הפופולאריים בישראל וזאת בגלל התמורה הגבוהה שהוא נותן למחיר שלו. יש לציין, כי הפוקוס הגיעה לארץ כבר ב-2011, אך למרות הגיל המתקדם של הדגם, הוא עדיין מספק תחרות רצינית לרכבים אחרים בקטגוריה.

פורד פוקוס

ביטוח מקיף פורד פוקוס – איך זה עובד?

הדגמים של חברת פורד האמריקאית נהנו תמיד מפופולאריות גבוהה בישראל וזאת בגלל הבטיחות הגבוהה והתמורה שהם מספקים ביחס למחיר. בעלי רכבי פורד שרוצים לכסות את עצמם מפני אירועים ביטוחיים עתידיים, יכולים לבחור בביטוח מקיף ולהרכיב את הכיסויים השונים על פי הצרכים האישיים שלהם. הסעיפים הנכללים בתוך פוליסה סטנדרטית מספקים מענה למקרים של גניבה, נזקי רכוש, אסונות טבע וגם שירותים נלווים רבים מסוגים שונים.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב, שמנו לנו למטרה לקשר בין הלקוחות הפוטנציאליים בתחום הרכב לבין חברות וסוכנויות הביטוח שמציעות את האפשרויות האטרקטיביות ביותר בשוק. בגלל שכמות הפוליסות בענף ביטוח הרכב היא מגוונת במיוחד ומתרחבת מידי שנה, מבוטחים שלא מעורים בנושא יכולים להתבלבל ולהוציא סכומים מיותרים על ביטוחים לא נחוצים.

חברות ביטוח מומלצות לביטוח לפורד פוקוס

ביטוח מקיף של חברת כלל

ביטוח מקיף של חברת הפניקס

במידה ואתה מתכוון לעשות ביטוח למכונית שלך בתקופה הקרובה, הרי שהגעת למקום המתאים. אנו באתר רק תבקש ביטוח רכב יכולים לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא עלות או התחייבות. מלא את פרטיך האישיים באתר ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

השאר פרטים בטופס