ביטוח מקיף סובארו b3

מספר הרכבים בישראל עולה כל שנה ויחד אתו מתפתח גם שוק ביטוח הרכב והאפשרויות שעומדות בפני המבוטחים הפוטנציאליים. מכיוון שהעלויות של רכישת רכב בישראל הן עדיין גבוהות למדי, רובם של הנהגים מעוניינים לכסות את עצמם מפני אירועים שונים שיכולים לפגוע בערכו של הרכב ולהרחיב את הביטוח מעבר לסעיפי החובה (במיוחד כאשר מדובר על רכב חדש). הביטוח המקיף נותן את ההגנה המקסימאלית עבור נהגים שמחפשים ביטחון ויציבות מרבית.

סובארו B3

מאפייני ביטוח מקיף סובארו b3

בניגוד לביטוח החובה שמכסה פגיעות גוף, ביטוח מקיף הוא מגוון יותר ונותן מענה למקרים של גניבה או פריצה לרכב, נזקי רכוש כתוצאה מתאונות, פגיעות כתוצאה מנזקי טבע ועוד. לזכות המבוטח עומדת האפשרות להוסיף סעיפים נלווים על פי הצרכים המיידיים שלו.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין גופי ביטוח שמציעים את הפוליסות המשתלמות ביותר מבחינה כספית והכיסויים הקיימים. מכיוון שמרחב האפשרויות שקיים היום בשוק הוא גדול במיוחד, אנשים שאינם מעורים בתחום הביטוח יכולים לאבד בו את הידיים והרגליים ולהוציא כסף על סעיפים מיותרים לחלוטין. כדי להימנע מסיטואציות כאלה, חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע בלתי תלויים ולעשות סקר שוק יסודי לפני החתימה הסופית על הביטוח.

חברות ביטוח מומלצות לביטוח מקיף לסובארו B3

ביטוח מקיף של חברת כלל

ביטוח מקיף של חברת הפינקס

ביטוח מקיף של חברת הראל

אם אתה חושב לעשות ביטוח מקיף לרכב שלך בקרוב, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!