ביטוח מקיף קיה ספורטאז

דגם קיה ספורטאז הפך להיות אחד הרכבים הפופולאריים ביותר על כבישי ישראל וזאת בגלל האיכויות שהוא מספק לנהגים והתמורה הגבוהה למחיר. נרחיב במאמר זה על האפשרויות של ביטוח לרכב קיה ספורטאז.

קיה ספורטאז

מסלולי ביטוח מקיף קיה ספורטאז

בזמן שביטוח החובה שאותו דורשת המדינה מכל הנהגים בא לכסות את בעלי הרכבים (ואת המשתתפים האחרים בתאונות) ממקרים של פגיעה גופנית, פוליסת ביטוח מקיף נותנת הרחבה של הכיסוי הביטוח ומאפשרת מענה במקרה של פגיעות רכוש. כלומר, כל נזק שנגרם לבעל הרכב או לרכבים אחרים במקרה של תאונה יכול להיות מכוסה על ידי הפוליסה ומזכה את המבוטח בפיצוי כספי.

בנוסף לסיטואציות של תאונות, הביטוח נותן מענה גם לאירועים של גניבת הרכב, פגיעות כתוצאה מנזקי טבע, שריפות, התלקחויות, התפוצצות, שבר שמשות ועוד.

משפחה ממוצעת בישראל מוציאה אלפי שקלים רבים על פרמיות ביטוח מסוגים שונים, כאשר החלק העיקרי מורכב מביטוח הרכב שבחלקו נדרש על ידי המדינה. בשנים האחרונות, יחד עם ההתפתחות של ענף הביטוח, מגוון הפוליסות בשוק הפך להיות מגוון יותר, מה שמצד אחד תרם לתחרות גדולה יותר על כיסו של הלקוח, אך מצד שני, הביא את המבוטחים הפוטנציאליים לבלבול בנוגע לכמות הכיסויים הנדרשים.

חברות ביטוח מומלצות לביטוח מקיף לקיה

ביטוח מקיף דקלה

ביטוח מקיף כלל

אם אתה חושב לעשות פוליסת ביטוח מקיף או חובה לרכב שלך בתקופה הקרובה, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לחסוך לך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!