ביטוח מקיף ליונדאי i20

דגם ה-i20 של חברת יונדאי הקוריאנית משתייך לקטגוריית הסופר מיני ונחשב למכונית איכותית בבסיסה, בעל ביצועים טובים על הכביש ומתאפיין גם בעיצוב מודרני ומושך.

ביטוח רכב ליונדאי i20

עם זאת, מחירו נחשב למעט גבוה יותר ממכוניות אחרות בקטגוריה ודבר זה יכול להרתיע רוכשים פוטנציאליים.

מאפייני ביטוח מקיף ליונדאי i20

בניגוד לפוליסת חובה לרכב, הביטוח המקיף אינו מפוקח על ידי משרד האוצר ולכן הפרמיה עבור הביטוח יכולה להשתנות בצורה ניכרת בין החברות השונות שנמצאות בשוק, לדוגמא ביטוח ישיר. מומלץ מאד למבוטחים הפוטנציאליים לעשות סקר שוק יסודי טרם החתימה מול חברת ביטוח ספציפית ולבדוק היטב מהם הכיסויים הכוללים במסגרת הפוליסה.

הביטוח המקיף מכסה את המבוטחים משורה ארוכה של אירועים שגורמים נזק לרכוש, כמו אסונות טבע, שטפונות, רעידות אדמה, אירועי טרור, גניבה של הרכב, נזק לשמשות ועוד. זאת, כמובן, בנוסף לפגיעה ברכוש של המבוטח ורכוש של אנשים אחרים כתוצאה מתאונה. ביכולתם של המבוטחים להתאים את הפוליסה לצרכים שלהם מבחינת הכיסויים, כך שניתן להוזיל את העלויות במקרים רבים.

מרבית הקוראים בחרו לקרוא גם את המאמרים הבאים

הגבלת גיל הביטוח המקיף

חידוש ביטוח רכב חובה

מטרתנו בפורטל צוק ביטוח רכב היא לספק אינפורמציה רלוונטית וחשובה על ההתרחשויות בענף ביטוח הרכב בישראל. מכיוון שהעלויות של פוליסות ביטוח יכולות להגיע לסכומים משמעותיים למדי לאורך השנים, ישנה חשיבות למצוא את ההצעות הטובות ביותר בשוק ולהתייעץ עם מומחים בתחום.

אם אתה מתכוון לחדש בקרוב את ביטוח הרכב שלך, השאר את פרטיך האישיים על ידי מילוי טופס באתר ונציגנו ייצרו אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!