ביטוח מקיף סקודה פאביה

סקודה פאביה מגיעה לישראל כבר בגרסתה השלישית ובהחלט נותנת תחרות לרכבים אחרים בקטגוריית הסופרמיני. ביצועי המנוע הם טובים, אך ישנה תחושה שהדגם אינו השתנה מגרסאות קודמות.

סקודה פאביה

מאפייני ביטוח מקיף סקודה פאביה

בניגוד לפוליסות ביטוח החובה אשר מוגדרות בחוק מדינה והכיסויים שנכללים בהן הן אחידות וקשיחות למדי, מסלולי הביטוח מקיף הם רחבים הרבה יותר מבחינת הכיסויים שנכללים בהן – לפיכך, גם עלויות הפרמיה שלהם יכולות להיות שונות מאד מחברה אחת לאחרת. יש לציין, כי פוליסת מקיף מיועדת לתת הגנה לבעלי רכבים במקרים של נזקי רכוש למכונית המבוטח וגם לרכבים אחרים, אך יכולה לכסות גם אירועים של גניבה, נזקי טבע, פגיעה בצד ג' ועוד אירועים ביטוחיים רבים.

משפחה ממוצעת בישראל מוציאה אלפי שקלים מידי שנה על פוליסות ביטוח מגוונות. מבוטחים רבים, שאינם מכירים את ענף הביטוח על בוריו, יכולים במקרים רבים לשלם סכומי כסף מיותרים על סעיפים לא נחוצים ואף כפל של כיסויי ביטוח. כדי להתמודד עם המצב הנ"ל, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לתת לקוראים שלנו את המידע העדכני ביותר לגבי המתרחש בענף ביטוח הרכב. ישנה בהחלט חשיבות גדולה בקבלת אינפורמציה מוקדמת, ביצוע סקר שוק והתייעצות עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון.

למידע נוסף על פוליסת ביטוח מקיף

ביטוח מקיף זמני

ביטוח מקיף לעומת צד ג'

אם אתה חושב לעשות פוליסת ביטוח רכב בזמן הקרוב, אנו באתר צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך לחסוך זמן וכסף. מלא את פרטיך האישיים באתר ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!