ביטוח מקיף ליונדאי ix35

הדגם החדש של ix35 מקטגוריית רכבי הפנאי והשטח הגיע לישראל בסוף שנת 2015 והתאפיין בעיצוב מיוחד והתנהגות מרשימה על הכביש. צריכת הדלק היא ממוצעת בהשוואה למתחרים אחרים בקטגוריה ואילו מנוע הדיזל נותן ביצועים טובים מאד.

ביטוח רכב יונדאי ix35

ה-ix35 מתאים לנסיעה בכבישי כורכר ותנאי שטח סבירים, אך מתקשה להתמודד עם אתגרים מורכבים יותר.

מאפייני ביטוח מקיף ליונדאי ix35

לעומת ביטוח החובה, שבא לתת מענה על נזקים גופניים כתוצאה מתאונה, פוליסת הביטוח המקיף מיועדת לכסות פגיעה פוטנציאלית ברכוש – בין אם מדובר על תאונה, אסון טבע, שריפה, גניבת הרכב ועוד. במקרה זה, הפרמיה אינה מפוקחת על ידי משרד האוצר ולכן ניתן למצוא מגוון די גדול של עלויות ביטוח מקיף בשוק. אולם, גם הפוליסה הזו תלויה במשתנים כמו גיל הנהג, ותק נהיגה, היסטוריית תביעות, סוג הרכב ועוד.

יש לציין כי מספר הסעיפים בפוליסות הביטוח המקיף הוא גדול למדי והיתרון הוא כי ניתן להוזיל את העלויות של הפרמיה על ידי ויתור על כיסויים מיותרים. כך לדוגמא, בעל רכב ישן יכול לוותר על כיסוי מפני גניבה ולהוריד את התשלומים בצורה משמעותית.

להרחבה בנושא קרא את המאמרים הבאים

ביטוח מקיף לאחר תאונה

האם חובה לעשות ביטוח מקיף?

אנו באתר צוק ביטוח רכב, שמנו לנו למטרה לקשר בין מבוטחים פוטנציאליים בתחום הרכב לבין חברות הביטוח והסוכנויות השונות, כדוגמת איילון, שמציעות את הפוליסות האטרקטיביות ביותר בשוק. פנה אלינו כבר היום ותוכל לחסוך כסף וזמן רב על חיפושים מיותרים בהמשך. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!