ביטוח מקיף שברולט קרוז

דגם הקרוז מקטגוריית המשפחתיות הגיע לישראל בסוף 2016, כאשר מדובר למעשה ברכב חדש לגמרי. העיצוב הוא מודרני, גם אם לא בולט במיוחד ונוחות הנסיעה בהחלט משביעת רצון. צריכת הדלק היא טובה ובאופן כללי הדגם הוא אחד הטובים של שברולט.

שברולט קרוז

ביטוח מקיף שברולט קרוז

דגם קרוז של חברת שברולט אמנם לא מתבלט יותר מידי על כבישי ישראל כיום, אך אפשר לייחס את זה לזמן המועט שעבר מאז ההשקה. פוליסת מקיף לרכב שברולט קרוז, מאפשרת לבעלי הרכבים לעשות כיסוי ביטוחי למכונית שלהם מפני אירועים של פריצה וגניבה, תאונות שמביאות לנזקי רכוש, פגיעות כתוצאה מנזקי טבע ועוד סיטואציות רבות.

בנוסף לסעיפים שציינו, קיימות אפשרויות רבות להרחבת הביטוח המקיף לפורד, כך שייכללו גם סעיפים הנוגעים לייצוג משפטי, מתן רכב חלופי, פגיעה בשמשות וכ"ו. המחיר הגבוה יחסית של שברולט קרוז הופך את הביטוח המקיף לכדאי במיוחד עבור בעלי רכב חדשים שיכולים למנוע מעצמם עוגמת נפש במקרה של פגיעה פוטנציאלית בעתיד.

מטרתנו בפורטל צוק ביטוח רכב היא לתת את המידע האובייקטיבי ביותר על האפשרויות הקיימות עבור מבוטחים פוטנציאליים בתחום הרכב. ריבוי הפוליסות הקיימות כיום, מביא לתחרות גדולה על הלקוחות מצד אחד, אך גם מקשה להשוות בין אפיקים מגוונים של ביטוח לרכב.

חברות ביטוח מומלצות לפוליסת ביטוח מקיף לשברולט קרוז

9 מיליון

ביטוח ישיר

במידה ואתה עומד לעשות ביטוח לרכב שלך בזמן הקרוב, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!