ביטוח מקיף לרייזר

בעלי רייזר המעוניינים בביטוח מקיף, כדאי לכם מאד לבצע השוואת מחירים לפני שאם רוכשים את הפוליסה, מאחר וקיימים פערים משמעותיים בין חברות הביטוח.

עייפים מלבצע השוואות וחיפוש אחר הצעות מחיר? בשביל זה יש לכם את צוק ביטוח רכב.

מפתחות ופוליסת ביטוח רכב של חיילים

לא מבטחים רייזר לפני שמשווים מחירים

רייזר הוא טרקטורון שהמכרים לסוג זה של כלי רכב יודעים להעריך אותו. רבים מכנים אותו מיני באגי והוא מספק שעות עונג רבות לחובבי רכיבת שטח אתגרית.

כשאתם רוכשים ביטוח מקיף לרייזר קחו בחשבון שמרבית חברות הביטוח יציעו לכם כיסוי בגין גניבה בלבד ולא כיסוי למקרה תאונה, אולם חיפוש יסודי ומדוקדק יכול להעלות חברות ביטוח שכן יספקו את הכיסוי המבוקש.

אם אתם רוצים למצוא את אותן חברות הביטוח ומבלי שתתחילו לעשות עבודת מחקר שלמה בנושא, וגם לחסוך בעלויות הביטוח המקיף, צוק ביטוח רכב הוא הכתובת בשבילכם, מומחים באיתור הצעות מחיר אטרקטיביות ובמציאת ההצעה המשתלמת והחסכונית ביותר, אחרי שתבצעו השוואת מחירים.

כיסויים ביטוחיים לרייזר

כאמור, חלק מחברות הביטוח, אולי רובן, מוכרות פוליסת ביטוח מקיף לרייזר עם כיסוי נגד גניבה בלבד ולא בגין תאונה. הכיסויים כוללים גם נזקים שנגרמו לצד ג' ועבור רכבים שנמצאים עד שנתיים על הכביש.

אם מספיק לכם כיסוי ביטוחי כזה, עדיין חשוב לבצע השוואת מחירים ולחסוך בעלויות, מאחר וביטוח מקיף לרייזר נחשב לגבוה למדי, בשל אופי כלי הרכב ואופי השימוש בו ( נהיגת אקסטרים).

פורטל צוק ביטוח רכב מעמיד לרשותכם מנוע חיפוש נוח, יכיל ומהיר שאפשר לכם לאתר הצעות מחיר רבות של ביטוח מקיף לרייזר.

אתם תוכלו לבצע השוואת מחירים, ללמוד מה כוללת כל אחת מבחינת הכיסויים הביטוחיים שלה לבחור את זו המתאימה לכם ביותר ולחסוך בזמן ובכסף.

עכשיו מה שנותר לכם לעשות הוא רק למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לתת לכם מענה בתוך זמן קצר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!