ביטוח מקיף ליונדאי גטס

יונדאי גטס היא אחת מאותן מכוניות שבהן ניתן לצפות בתכיפות רבה על כבישי ישראל וזאת בגלל שהדגם מרכיב ציי רכב של חברות עסקיות רבות.

ביטוח רכב יונדאי גטס

הגטס מתאימה באופן מושלם להשכרה וליסינג – הדגם הוא פשוט למדי, אך יחד עם זאת אמין ויעיל. ברם, נהגים שירכשו את הרכב באופן פרטי יכולים לעתים להתאכזב מצריכת הדלק הגבוהה ורמת הבטיחות והאבזור הנמוכה.

מאפייני ביטוח מקיף ליונדאי גטס

פוליסת ביטוח מקיף אינה מפוקחת על ידי המדינה, כך שמרווח התמרון של הסוכנויות וחברות הביטוח הוא רחב למדי מבחינת הסעיפים והכיסויים שנכללים בחוזה. דווקא בגלל כך ישנה חשיבות גדולה מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע בלתי תלויים טרם ההחלטה על הפוליסה המתאימה – ייתכן וסעיפים מסוימים שאתם זקוקים להם אינם נכללים בביטוח ומצד שני, אתם משלמים על כיסויים שאינם רלוונטיים לגביכם כלל.

הפוליסות שמוצעות על ידי חברות הביטוח, כגון ביטוח ישיר, מיועדות לתת מענה לנזקים שונים שנגרמו לרכב של המבוטח וגם לרכוש של אנשים אחרים, כאשר בתוך הכיסוי נכללים לרוב גם מקרים של אסונות טבע, שריפה וגם גניבה או פריצה לרכב. בנוסף, ניתן לציין את השירות של רכב חלופי, כיסויי שמשות, ייצוג משפטי ועוד.

למאמרים נוספים בנושא קרא את

ביטוח רכב מקיף לעובדי מדינה

השתתפות עצמית בביטוח מקיף לרכב

במידה ואתה עומד לחדש את הביטוח המקיף לרכב בזמן הקרוב, אך עדיין מתלבט בין החברות והפוליסות השונות, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!