ביטוח מקיף קיה פיקנטו

דגם הפיקנטו של קיה הקוריאנית מספק מענה לנהגים שמחפשים רכב זול יותר מקטגוריית המיני והוא נהנה מהצלחה גדולה במיוחד. העיצוב הוא מקורי ומודרני, ההתנהגות על הכביש מפתיעה לטובה וגם צריכת הדלק סבירה בהחלט. הדגם נחשב לאחד הטובים בשוק ומוצע בשבע שנים אחריות על ידי המשווק.

קיה פיקנטו עם ביטוח מקיף

ביטוח מקיף קיה פיקנטו – מאפיינים

בניגוד לפוליסות ביטוח חובה לרכב שנותנות פיצוי לנפגעים בנזקי גוף ונדרשות במסגרת חוק מדינה, ביטוח מקיף נותן מענה כולל לפגיעות רכוש שונות. הנזקים שניתן לקבל עליהם פיצוי כספי מתייחסים בין השאר לאסונות טבע כמו שיטפונות, שריפות, התלקחויות אך גם מקרים של פריצה או גניבת המכונית. כמו כן, יכולים בעלי הרכבים לעשות הרחבה של הביטוח ולהוסיף ייצוג משפטי במידה ויש צורך, שירותי גרר, רכב חלופי מיידי ועוד.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב רוצים להעניק את האינפורמציה המעודכנת ביותר לקוראים שלנו ולספר על המתרחש בתחום הביטוח בישראל. מכיוון שההוצאות על תשלומי ביטוח יכולות להצטבר לסכומים גבוהים במיוחד לאורך השנים, ישנה חשיבות גדולה בבחינה מקצועית של השוק וכתוצאה מכך, איתור ההצעות האטרקטיביות ביותר עבור נהגים ספציפיים.

במידה ואתה חושב לחדש את הביטוח המקיף לרכב שלך בתקופה הקרובה, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. ביכולתנו לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום הביטוח ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

השאר פרטים בטופס