ביטוח מקיף פיאט פונטו

יש לכם פיאט פונטו? רוצים לשמור עליה? אתם יכולים לעשות את זה באמצעות ביטוח מקיף פיאט פונטו, שיספק לכם לא רק שקט נפשי רב, אלא גם כיסויים ביטוחיים שברגע האמת תהיה להם משמעות רבה, כלכלית, לוגיסטית ולעתים אף משפטית.

פיאט פונטו

אתם יכולים למצוא את כל ההצעות המשתלמות ביותר כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב ואפילו לחסוך ארבע מאות ₪ אחרי שתבצעו השוואת מחירים.

משווים מחירים ומבטחים את הפיאט שלכם

אם יש מכונית שכל ישראלי מכיר אותה היטב ואף רוחש לה חיבה מיוחדת, הרי זו פיאט פונטו. רכב איטלקי ותיק מאד בכבישי ישראל, שעבר תהפוכות במהלך השנים, עם עיצוב משופר ומוקפד ושמחר תמיד על הצביון שלו כרכב אמין, חסכוני, קל לתפעול ונח לתחזק.

מסיבה זו רבים שומרים חסד נעורים לרכב זה ומעדיפים אותו על פני רכבים אחרים, מה גם שבשנים האחרונות מציעה יצרנית הרכב האיטלקי הזה פיאט פונטו בקווים צעירים, נוחה להפליא וכיפית לשימוש.

ככל שהרכב חדש יותר יש צורך להגן עליו מפני מגוון תרחישים שעלולים לקרות לו ולגרום לעוגמת נפש ולהוצאות כספיות גבוהות.

הדרך להגן על הרכב היא באמצעות ביטוח מקיף, שלא חלה חובה לרכוש אותו בישראל אולם מי שרוכש פוליסת ביטוח כזו יהיה רגוע הרבה יותר ממי שבחר שלא לעשות זאת.

ביטוח מקיף, בניגוד לביטוח חובה שעוסק בפגיעות ופציעות של הנוהגים והנוסעים ברכב, עוסק בשמירה על הרכב עצמו.

הביטוח המקיף מספק כיסויים ביטוחיים מגוונים, למשל פיצוי כספי במקרים בהם הרכב נגנב, התבצעה בו פריצה, הושחת, נשרף נפגע בעקבות אסון טבע ועוד.

כמו כן מעמיד לרשותכם הביטוח המקיף רכיב ביטוחי נוסף הקרוי צד ג', שמטרתו להגן עליכם מפני תביעות של צד שלישי, במקרים בהם הייתם מעורבים בתאונה ורכושו של הצד השלישי ניזוק.

אלו הם תרחישים לא רצויים אולם יכול להיות שיקרו, ובמקרים כאלו אתם עלולים למצוא את עצמכם נתונים לתביעה כספית בהיקפים גבוהים מאד.

את כל התרחישים הללו ניתן למנוע באמצעות רכישת פוליסת ביטוח מקיף, פיאט פונטו, לשמור על הרכב שלכם, על כיסכם ועל שלוות הנפש שלכם.

מידע נוסף על ביטוח מקיף

האם חובה לעשות ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לעומת צד ג'

ביטוח מקיף עם 2 תביעות

יתרונות ביטוח מקיף פיאט פונטו

היתרון הבולט ביותר ברכישת פוליסת ביטוח מקיף פיאט פונטו הוא היכולת להתאים את מפרט פוליסת הביטוח לצרכים שלכם, לתקציב שלכם ולהעדפות שלכם. למשל, ניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי ולהוסיף רכיבים כמו הגנה מפני ונדליזם, מפני ניפוץ שמשות, קבלת שירותי רכב וגרירה וייצוג משפטי במקרים של תביעה, או ניתן לוותר על חלק מהרכיבים, בהתאם להשקפת עולמכם.

מה שלא יהיה ואיזו בחירה שלא תעשו, מומלץ מאד לבצע קודם השוואת מחירים מקיפה ויסודית כדי להבין מה מציעות לכם חברותה ביטוח והיכן ניתן למצוא הצעה זולה יותר.

עם פורטל צוק ביטוח רכב תוכלו לחסוך בזמן החיפוש ולקבל מגוון רחב של הצעות מחיר טובות, ואחרי שתשוו ביניהם תגלו שתצליחו לחסוך כארבע מאות שקלים, בזכות ההשוואה המקיפה והיסודית שביצעתם. מדובר בחסכון כספי ניכר שיכול להיות שלכם.

מה שנותר לכם לעשות הוא בסך הכל למלא את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס שבאתר ולקבל הצעות מחיר משתלמות במיוחד, להשוות ביניהן ולבחור באטרקטיבית מכולן.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!