ביטוח מקיף 2 תביעות

כשאתם רוכשים פוליסת ביטוח מקיף חשוב שתדעו שברגע שאתם תובעים את חברת הביטוח יותר מפעם אחת יכולים להתקיים שני תרחישים: עלות הפרמיה שלכם תתייקר או שחברת הביטוח תסרב לחלוטין להמשיך ולבטח אתכם.

בעזרת צוק ביטוח רכב תוכלו לאתר את חברות הביטוח שמבטחות גם אחרי שתיים או שלוש תביעות ומתוכן למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר.

אדם כורע ליד רכב שעבר תאונה

ביטוח מקיף 3 תביעות

לפעמים תביעה אחת יותר מדי עלולה לעלות לכם ביוקר- תרתי משמע. מצד אחד פוליסת ביטוח מקיף לרכב תתייקר בצורה משמעותית ומצד שני, אין ערובה לכך שחברת הביטוח תסכים בכלל להמשיך ולבטח את הרכב שלכם.

חשוב לזכור כי חברת הביטוח היא גוף כלכלי שלא משתלם לו לתקן את רכבכם או לספק את הכיסוי הביטוחי יותר מפעם אחת, כך שרכישת פוליסת ביטוח מקיף 2 תביעות או 3 תביעות יכולה להעמיד בפניכם בעיה לא פשוטה.

מעבר לעבודה שנדרשת מכם, המבוטחים, מידה של אחריות ושמירה על רכבכם ובטחונכם, זאת ללא קשר לפוליסת הביטוח אלא נהיגה בצורה שקולה ואחראית, חשוב שתזכרו שאם תרבו בתביעות מול החברה המבטחת אתכם, יש סיכוי, ויותר מסביר, שתכנסו לרשימה השחורה של אותה חברת ביטוח שלא תסכים לבטח אתכם יותר.

אם היא כן תסכים, זה יעלה לכם הרבה כסף.

מה עושים במצב כזה?

ראשית, יש לנהוג תמיד באחריות רבה ומבלי לסכן את שלומו של אף אדם ואף רכב אחר. אם בכל זאת עלה הצורך בתביעה וצברתם יותר משתיים או שלוש תביעות, יהיה עליכם למצוא פוליסת ביטוח מקיף שתתאים לתקציבכם.

את זאת תוכלו לעשות בעזרת פורטל צוק ביטוח רכב שיסייע לכם לאתר את חברות הביטוח שבכלל מסכימות לבטח לאחר ריבוי תביעות ואם כן, יאותרו ההצעות המשתלמות ביותר.

באופן זה ייחסך מכם הן החיפוש המייגע והממושך והן עלויות כספיות גבוהות בגין פרמיית הביטוח.

כדי ליהנות משירות זה כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ולקבל עד מהרה הצעות משתלמות לפוליסת ביטוח מקיף 2 תביעות או 3 תביעות.

השאר פרטים בטופס