ביטוח מקיף לרכב מאזדה 3

מאזדה 3 החדשה יצאה לשוק בשנת 2013 בשתי גרסאות של 1.5 ליטר ו-2.0 ליטר, כאשר הדגמים החדשים מציעים רמת אבזור גבוהה ונוחות נסיעה משופרת יחסית לדגמים הקודמים

מזדה 3

צריכת הדלק היא חסכונית ביחס לרכבים אחרים בקטגוריה והעיצוב שלה הוא מרשים וספורטיבי. יש לציין, כי מאזדה הוא אחד המותגים האהובים על הישראלים בתחום הרכב בגלל יחס העלות-תועלת שלו, וגם הדגם החדש מספק את הסחורה מבחינה זו.

ביטוח מקיף – מאזדה 3 החדשה

כידוע, ביטוח מקיף מכסה את בעל הרכב מאירועים ביטוחיים רבים – בין השאר נזקים בעקבות תאונה (לרכב של הנהג והרכבים האחרים שהיו מעורבים בתאונה), אסונות טבע, שריפה וגם מקרים של גנבה. לפיכך, חברות הביטוח לוקחות בחשבון פיצוי מלא על שווי הרכב בעת חישוב הפרמיה של הביטוח.

מכיוון שהעלות של רכב מאזדה אינה גבוהה מידי יחסית למכוניות אחרות בקטגוריה, ביטוח מקיף לרכב מאזדה 3 הוא ממוצע ולא נמצא בצמרת העלויות של הביטוח. עם זאת, במידה וישנו צורך לעשות ביטוח רכב מקיף עבור מאזדה 3, כדאי מאד לעשות סקר שוק יסודי בין החברות השונות. מחירי הביטוח המקיף, בניגוד לביטוח חובה, יכולים להיות מגוונים ביותר ותלויים במאפיינים כמו זהות הנהגים, עבר ביטוחי, גיל הרכב וגם סוגי הכיסויים הקיימים.

במידה ויש לך שאלות נוספות, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב נשמח להפנות אותך למומחים בתחום הביטוח לרכב. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.  

השאר פרטים בטופס