ביטוח מקיף קיה סורנטו

ביטוח מקיף הוא אחד משלושת סוגי פוליסות הביטוח לרכב בישראל, כאשר האחרים הם ביטוח החובה וביטוח צד ג' שמתייחס לנזקים שנגרמו לרכוש של אנשים אחרים בלבד (לא לרכבו של המבוטח).

קיה סורנטו

מסלולי ביטוח מקיף קיה סורנטו

בניגוד לביטוח החובה שמפצה את הנפגעים בנזקי גוף ונדרש בחוק מדינה, כיסוי מקיף לרכב נותן מענה כולל לנזקי רכוש. הפגיעות הפוטנציאליות שניתן לקבל עליהם כספי מתייחסות בין השאר לנזקי טבע כמו רעידת אדמה או שיטפונות, שריפות, התלקחויות אך גם אירועים של פריצה או גניבה. בנוסף לכך, יכולים המבוטחים להרחיב את הביטוח ולקבל כיסוי של הגנה משפטית בעת הצורך, שירותי גרר, רכב חלופי החל מהיום הראשון ועוד.

משק בית ממוצע בישראל מוציא אלפי שקלים מידי שנה על פוליסות ביטוח מסוגים שונים. אנשים רבים, שאינם בקיאים בתחום, יכולים לעיתים קרובות לשלם סכומים מיותרים על פרמיות לא נחוצות ואף כפל ביטוח. כדי להתמודד עם הסיטואציה, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לתת לקוראים שלנו את המידע האקטואלי והחשוב ביותר לגבי המתרחש בענף ביטוח הרכב בישראל. מכיוון שכמות מסלולי הביטוח בשוק היא גדולה ומגוונת מאד, ישנה חשיבות עצומה בקבלת אינפורמציה מוקדמת, ביצוע סקר שוק יסודי והתייעצות עם מומחים בעלי ניסיון.

חברות ביטוח מקיף מומלצות לקיה סורנטו

ביטוח מקיף הפניקס

ביטוח מקיף הראל

אם אתה מעוניין לעשות פוליסת ביטוח לרכב בתקופה הקרובה, אנו באתר צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!