ביטוח מקיף ליונדאי i30

יונדאי i30 שהוצגה לראשונה על ידי חברת יונדאי בגרמניה נחשבת לאחת המכוניות החשובות ביותר של היצרנית הקוריאנית וגם לאחד הדגמים הפופולאריים בישראל.

ביטוח רכב יונדאי i30

העיצוב שלה הוא נאה ומושך את העין, האבזור הוא עשיר במיוחד והמנוע, שזמין בגרסאות 1.4 ו-1.6 ליטר, בהחלט מספק את הסחורה. דגם ה-i30 נמצא בצמרת קטגוריית המכוניות המשפחתיות וללא ספק בצדק.

מאפייני ביטוח מקיף ליונדאי i30

פוליסת ביטוח מקיף נותנת מענה למקרים שבהם ישנו נזק לרכב של הנהג המבוטח, מכוניות של משתתפים אחרים בכביש וגם רכוש מסוג אחר שנפגע כתוצאה מאירוע ביטוחי. בכל המקרים הללו, חברת הביטוח תכסה את העלויות הכספיות לבעלי הרכוש שנפגעו, כאשר הנהג עצמו מחויב רק בהשתתפות עצמית מינימאלית. יש לציין כי גם נזקים רבים שאינם נגרמים כתוצאה מתאונה נכללים בביטוח מקיף לרכב – גניבה, פריצה, שיטפון, שריפה ועוד.

פוליסות הביטוח המקיף, שמוצעות על ידי החברות השונות, כגון 9 מיליון, כוללות בתוכן כיסויים וסעיפים רבים, אשר חלקם מיותרים עבור נהגים מסוימים. מבוטח פוטנציאלי, שעומד לחדש את הביטוח שלו, יכול בדרך כלל להוזיל את הפרמיה אם ידרוש לבטל כיסויים ספציפיים.

להרחבה מעמיקה בנושא כדאי לקרוא את המאמרים הבאים

הגבלת גיל בביטוח המקיף

ביטוח מקיף בדואר ישראל

אם פוליסת ביטוח הרכב הנוכחית שלך מגיעה לסיומה בקרוב, אנו באתר צוק ביטוח רכב יכולים לעזור לך לאתר את האופציה המתאימה ביותר עבורך בשוק מבחינת עלויות והכיסויים. תוכל לחסוך כסף על ידי התייעצות מוקדמת עם אנשי מקצוע בענף ללא שום עלות או התחייבות.

מלא את הפרטים האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.