ביטוח מקיף במוו

חברת במוו משווקת בעיקר רכבי פרמיום, כאשר רוב הדגמים הקיימים בישראל נמצאים בצמרת של הקטגוריות אליהן הם משתייכים.

Cיטוח מקיף לבמוו

חברת במוו משווקת בעיקר רכבי פרמיום, כאשר רוב הדגמים הקיימים בישראל נמצאים בצמרת של הקטגוריות אליהן הם משתייכים. BMW היא חלק מתעשיית המכוניות המפותחת של גרמניה, הכוללת גם את חברת מרצדס ואאודי – חברות אלו מתחרות אחת בשנייה ודוחפות את תעשיית הרכב כולה להישגים גבוהים.

רכבי במוו מתאפיינים באיכות גבוהה, בטיחות, אבזור מודרני ונוחות נסיעה עירונית ובין עירונית כאחד. המנוע של במוו נחשב מהטובים ביותר בעולם וזוכה מידי שנה במגוון פרסים בינלאומיים.

ביטוח מקיף במוו BMW

רכבי הבמוו נחשבים איכותיים ויוקרתיים במיוחד, כך שישנו צורך ברור לבטח אותם בביטוח מקיף שמכסה אפשרות של נזקים, גניבה ואסונות טבע.

יש לציין, כי עלות הביטוח היא אינה אחידה בכל החברות ונתונה למיקוח מול הנציגים. בין השאר, מחיר הפרמיה תלוי בדגם הרכב, גיל הנהג, ותק הנהיגה שלו והיסטוריית התביעות. כמו כן, הלקוח הפוטנציאלי לא צריך להסתנוור ממחירים זולים מידי של ביטוח מקיף, שכן ייתכן מאד כי הכיסויים הם שונים ואינם משתלמים כלל לנהג.

מומלץ מאד ליצור קשר עם מספר חברות ביטוח ולעשות השוואה בין הכיסויים והמחירים המוצעים לנהג באופן אישי.

אנו בפורטל צוק ביטוח לרכב מאפשרים לך להשוות בין כל הצעות הביטוח המקיף לרכב במוו בלי שום עלות או התחייבות. באמצעות המומחים שלנו, תוכל לבחור את האופציה הזולה והמקיפה ביותר עבורך, לכן פנה אלינו כבר היום. השאר את פרטיך באתר שלנו והנציגים יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!