ביטוח מקיף ניסאן קשקאי

בניגוד לביטוח החובה, שהכיסויים שלו מוגדרים בבירור על ידי המדינה, ביטוח מקיף מאפשר לחברות הביטוח לגלות גמישות גדולה יותר מבחינת הכיסויים ולכן ישנם הבדלים די גדולים בין ההצעות השונות בשוק. פוליסת מקיף היא מומלצת במיוחד עבור נהגים ברכבים היקרים יותר שנפגעים יותר כתוצאה מנזקים או גניבה של הרכב.

ניסן קשקאי

מאפייני ביטוח מקיף ניסאן קשקאי

דגם הקשקאי הוא אחד האיכותיים והיקרים יותר מבין רכבי הניסאן הפופולאריים בישראל ולכן ביטוח מקיף עבורו הוא בהחלט אופציה רלוונטית ומושכלת. הכיסויים שכולל ביטוח מקיף קשקאי כוללים בין השאר פריצה או גניבה, שיטפונות, שריפות או התלקחויות, אסונות טבע מסוגים שונים וגם תאונות שפוגעות ברכוש, כמובן. מעבר לכיסויים הסטנדרטיים, ניתן להרחיב את הפוליסה ולהוסיף סעיפים נלווים בעת הצורך.

אנו באתר צוק ביטוח רכב מעוניינים לקשר בין מבוטחים פוטנציאליים לבין חברות וסוכנויות ביטוח שמציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר מבחינת כסף וכיסויים קיימים. בגלל שאנשים רבים אינם מעורים בתחום ומתקשים להבין את ההבדלים בין הפוליסות והכיסויים שמציעות החברות, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון שאינם קשורים לגוף כזה או אחר.

אם אתה מתכוון לעשות ביטוח מקיף לרכב שלך בזמן הקרוב, אל תהסס ופנה אלינו כבר היום במטרה לחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים. ביכולתנו להפנות אותך למומחים בענף ביטוח הרכב וכל זאת ללא שום עלות או התחייבות. מלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!