ביטוח מקיף סקודה יטי

רכב הפנאי של סקודה מדגם יטי מציע תמורה טובה למדי למחיר וגם מציג תצרוכת דלק חסכונית במיוחד. העיצוב נאה והאוטו נראה אופנתי וקומפקטי באופן כללי.

סקודה יטי

ביטוח מקיף סקודה יטי – איך זה עובד?

בזמן שפוליסות החובה שאותן דורשת המדינה מכל הנהגים באות לבטח את הנהגים (ואת המשתתפים האחרים בתאונות) בסיטואציות של פגיעות גופניות, הביטוח מקיף נותן הרחבה של הכיסוי ומאפשר מענה במקרה של פגיעות רכוש. לפיכך, כל נזק שנגרם לבעל הרכב או למכוניות אחרות לאחר תאונה, יכול להיות מכוסה על ידי הפוליסה ומזכה את המבוטח בסכום כספי.

בנוסף למקרים של תאונות רגילות, פוליסת מקיף נותנת תשובות גם לאירועים של פריצה לרכב, פגיעות כתוצאה מנזקי טבע, שריפות, התלקחויות, שבר שמשות ועוד.

ענף הביטוח לרכב בישראל נמצא בהתפתחות מתמדת, כאשר סוכנויות וחברות ביטוח קמות חדשות לבקרים ומציעות אפשרויות רחבות יותר למבוטחים הפוטנציאליים. אנו בפורטל צוק ביטוח רכב שמנו לנו למטרה להביא את המידע האקטואלי והעדכני ביותר לגבי המתרחש בשוק ביטוח הרכב. קבלת מלוא האינפורמציה טרם החתימה הסופית על העסקה, תביא בוודאי לבחירה מושכלת יותר וביטול סעיפים שהנהג אינו זקוק להם.

במידה ואתה מתכוון לעשות ביטוח רכב חדש בתקופה הקרובה, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך לחסוך זמן וכסף על ידי פעולה פשוטה. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!