ביטוח מקיף ניסאן מיקרה

בישראל קיימים שלושה סוגים עיקריים של ביטוח רכב והם ביטוח החובה, המקיף וצד ג' שמכסה פגיעות של רכוש לרכבים אחרים אך לא לרכב של המבוטח עצמו. בניגוד לביטוח החובה, שמפוקח על ידי משרד האוצר, הפרמיות של ביטוח מקיף הן מגוונות יותר וזאת בגלל הכיסויים המשתנים מחברה לחברה.

ניסן מיקרה מבוטחת בביטוח מקיף

ביטוח מקיף – ניסאן מיקרה

ניסאן מיקרה נחשב לדגם רכב בסיסי וחסכוני ומסיבה זו נהנה מפופולריות גדולה בישראל. פוליסה של ביטוח מקיף עבור נסאן מיקרה מאפשרת בין השאר לקבל כיסוי למקרים של פגיעה כתוצאה מנזקי טבע או תאונות שגורמות לנזקי רכוש, ייצוג משפטי בעת הצורך, גניבה או פריצה, שברי שמשות, שירותי החלפת גלגל ועוד. זאת, כמובן, מעבר לביטוח החובה שנותן כיסוי על פגיעות גופניות למשתתפים בתאונות.

ענף ביטוח הרכב מתפתח כל הזמן וכיום בשוק ישנן מאות של חברות וסוכנויות ביטוח אשר מציעות את הפוליסות שלהן ללקוחות. כדי להימנע מסיטואציות, בהן אתה משלם כסף על כיסויים מיותרים או אף מקרים של כפל ביטוח, יש לבצע סקר שוק יסודי לפני ההחלטה הסופית על פוליסת ביטוח רכב. בנוסף, התייעצות עם אנשי מקצוע בלתי תלויים באתר צוק ביטוח רכב תביא כמעט תמיד להוזלת פרמיית הביטוח שלך ותאפשר לך לקבל מידע עדכני על הפוליסות השונות.

חברות מומלצות בתחום ביטוח מקיף 

ביטוח מקיף דקלה

ביטוח מקיף ביטוח ישיר

ביטוח מקיף איילון

אם אתה זקוק לביטוח מקיף עבור הרכב שלך, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית אחת. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך באתר ואנו בפורטל צוק ביטוח רכב ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!