ביטוח מקיף ליונדאי אקסנט

דגם האקסנט מוצע על ידי חברת יונדאי בשתי גרסאות של 1.4 ו-1.6 ליטר, כאשר הראשונה מתאימה בעיקר לנסיעה עירונית ואילו השנייה מתאפיינת במנוע רועש מעט וביצועים מחוספסים.

ביטוח רכב יונדאי אקסנט

העיצוב של האקסנט הינו אפרורי למדי – דבר שאינו יוצא דופן בקטגוריית המשפחתיות הקטנות. הרכב נחשב לאחד הטובים מסוגו, ובתוספת מחיר לא גבוהה יחסית ניתן לעשות שדרוג לדגם משפחתי.

מאפייני ביטוח מקיף ליונדאי אקסנט

פוליסת הביטוח המקיף מיועדת לכסות את הנזקים הפוטנציאליים שנגרמו לרכבו של המבוטח, לרכבים של נהגים אחרים בכביש וגם לרכוש מסוג אחר שנפגע כתוצאה מאירוע ביטוחי (עמודי תאורה, רמזורים, בתי עסק וכו"). בניגוד לפוליסת החובה, ביטוח מקיף לרכב כולל בתוכו סעיפים רבים ואפשרויות הבחירה בין החברות השונות, למשל הכשרה, הן מגוונות למדי.

מבחינת פרמיית הביטוח, העלויות של המבוטח תלויות בין השאר בסוג הרכב המבוטח (בעל מכונית חדשה ישלם יותר בגלל כיסויים נגד גניבת רכב ונזקים עתידיים), ותק הנהיגה של המבוטח, גילו, היסטוריית התביעות שלו עוד. ישנה אפשרות טובה להוזיל את הפרמיה הינה על ידי ניתוח מעמיק של הפוליסה וויתור על סעיפים ספציפיים.

להרחבה בנושא קרא את המאמר הבאים

מחשבון ביטוח רכב

השתתפות עצמית בביטוח רכב

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האינפורמציה האקטואלית והרלוונטית ביותר על המתרחש בענף ביטוח הרכב בישראל. אם אתה מתכוון לבטח את הרכב שלך בקרוב, פנה אלינו כבר עכשיו ונוכל להפנות אותך למומחים שיתאימו לך את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורך. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.