ביטוח מקיף קיה פורטה

הרכבים של חברת קיה הקוריאנית הפכו להיות פופולאריים במיוחד בשנים האחרונות בישראל וזאת בגלל האמינות והתמורה הגבוהה שהם מספקים למחיר ביחס למכוניות אחרות. חברות ביטוח רבות מציעות אופציות משתלמות של פוליסות מקיף לבעלי קיה, כאשר הכיסויים נבחרים בהתאם להעדפות האישיות של הלקוחות.

קיה פורטה

אפשרויות של ביטוח מקיף קיה פורטה

בניגוד לביטוח החובה אשר מוגדר בחוק מדינה והכיסויים שנכללים בו הם קשיחים למדי, פוליסות ביטוח מקיף הן רחבות יותר מבחינת הסעיפים שנכללים בהן ולכן גם הפרמיה שלהן יכולה להיות שונה מאד מחברה לחברה. חשוב לזכור, כי ביטוח מקיף מיועד להניק כיסוי לנהגים במקרה של נזקי רכוש לבעל הרכב וגם לרכבים אחרים, אך יכול לתת מענה גם לאירועים של גניבה, נזקי טבע, פגיעה בצד ג' ועוד מקרים ביטוחיים רבים.

ענף הביטוח לרכב בישראל מתפתח כל הזמן, כאשר סוכנויות וחברות ביטוח קמות חדשות לבקרים ומציעות מסלולים מגוונים יותר ללקוחות. אנו בפורטל צוק ביטוח רכב שמנו לנו למטרה להביא את האינפורמציה העדכנית והאקטואלית ביותר לגבי ההתרחשויות האחרונות בשוק ביטוח הרכב. קבלת מידע רלוונטי לפני ההחלטה הסופית על הפוליסה, תביא בוודאות לבחירה מושכלת יותר והימנעות מכיסויים שאינם נחוצים.

אולי יעניינו אותך גם סוגי הביטוח הבאים

ביטוח חובה

ביטוח צד ג'

אם אתה מתכוון לחדש את ביטוח הרכב שלך בתקופה הקרובה, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.