ביטוח מקיף פורד פיאסטה

דגם הפיאסטה של פורד מציע נוחות נסיעה גבוהה ורמת רעשים נמוכה במיוחד של המנוע. העיצוב הוא מודרני ואיכותי ואילו המרווח בתא הנוסעים מצוין מקדימה, אך טעון שיפור מאחור. יש לציין, כי הפיאסטה מגיעה לאחר מספר שנים של היעדרות מהשוק הישראלי ומחירה כיום מעט גבוהה יחסית לרכבים אחרים בקטגוריה.

פורד פיאסטה

מאפייני ביטוח מקיף פורד פיאסטה

דגם הפיאסטה של חברת פורד צבר פופולאריות גדולה מאד בשנים האחרונות (עוד בגרסה הקודמת שלו) וניתן לזהות אותו פעמים רבות על כבישי ישראל. פוליסת מקיף לרכב פורד פיאסטה, מאפשרת לבעלי הרכבים לכסות את המכונית שלהם מפני אירועים של פריצה וגניבה, תאונות שמביאות לנזקי רכוש, פגיעות כתוצאה מנזקי טבע ועוד סיטואציות רבות. כמו כן, קיימות אפשרויות רבות להרחבת הביטוח המקיף לפורד, כך שייכללו גם סעיפים הנוגעים לייצוג משפטי, מתן רכב חלופי, פגיעה בשמשות וכ"ו.

המטרה העיקרית שלנו בפורטל צוק ביטוח רכב, היא לספר לקוראים שלנו על מה שמתרחש בענף הביטוח בישראל ולקשר בין מבוטחים פוטנציאליים לבין חברות ביטוח שמציעות את האופציות האטרקטיביות ביותר בענף. מכיוון שהיום פועלות מאות חברות שמציעות את שירותיהן ללקוחות, ישנה חשיבות גדולה בהבנת ההבדלים בין מסלולים, דבר שיסייע בבחירת הכיסויים הנחוצים ביותר בלבד.

במידה ואתה מתכוון לעשות פוליסת ביטוח רכב בזמן הקרוב, אנו יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!