ביטוח רכב לשבוע

יש סיבות בחיים שדורשות מאיתנו פתרונות יצירתיים שיסייעו לו לחסוך בכסף. כך הוא הדבר עם ביטוח רכב לתקופה קצרה.

טפסי ביטוח רכב לשבוע

כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב תמצאו את כל הפתרונות הקיימים, ובמחירים אטרקטיביים, של ביטוח רכב לשבוע.

ביטוח חובה לרכב לשבוע

יש אין ספור סיבות שבגינן נרצה לבטח את הרכב שלנו לתקופה קצרה.

למשל, עומדים לפני מכירת הרכב בדיוק כשהסתיימה תקופת ביטוח החובה. מצד אחד עוד לא מכרתם את הרכב ואתם עושים בו שימוש, ומצד שני, בכל יום הוא עשוי להימכר וחבל לבטח אותו לתקופה ארוכה, ברוב חברות הביטוח מדובר בתקופה של שנה שלמה.

מה עושים? בדיוק! מבטחים את הרכב בביטוח חובה לשבוע ונהנים גם מרכב מוגן וחוקי וגם מהאפשרות למכור אותו ללא כאב לב שבהוצאה המיותרת.

יכול להיות שאתם עומדים לקבל רכב חדש מהחברה בה אתם עובדים וכל סיבה אחרת שלא מצדיקה רכישת פוליסת ביטוח חובה לשנה ומצד שני, לא ניתן לעבור על החוק ולנסוע ברכב שאינו מכוסה בביטוח.

משך הזמן המינימלי לביטוח זמני לרכב הוא שבוע ימים. משמעות הדבר היא כי אם אתם מתכננים לרכוש פוליסת ביטוח חובה לרכב ליום או יומיים, לא בטוח שתמצאו חברת ביטוח שתסכים לעשות זאת, ואם היא כבר תסכים, יהיה מדובר בעלויות גבוהות במיוחד.

למעשה, גם לא כל חברות הביטוח מסכימות לבטח את הרכב לשבוע, בשל חוסר הכדאיות הכלכלית והן ינסו לשכנע אתכם לבטח את הרכב לקופה של כחודש עד חודשיים.

חברות ביטוח מומלצות לביטוח לרכב לשבוע

איילון

ביטוח ישיר

AIG

מוצאים פתרונות ברק תבקש ביטוח רכב

אז מה עושים? נעזרים בנו. כאן נסייע לכם באיתור כל חברות הביטוח שכן מסכימות לבטח ביטוח חובה לרכב לשבוע, אולי אף בפחות מכך, ובמחירים שיהיו הוגנים ומשתלמים.

פורטל צוק ביטוח רכב מקושר עם חברות ביטוח מובילות וטובות, ובמקום שתתחילו לעשות סקר שוק ארוך ומייגע, תוכלו לקבל הצעות מחיר מגוונות בתוך זמן קצר מאד ובאופן מרוכז שיהיה נוח לבצע השוואה בין ההצעות הללו.

מה צריך לעשות? רק למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר ולקבל מנציגי צוק ביטוח רכב את כל המידע וכל הצעות המחיר עבור ביטוח חובה לרכב לשבוע.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!