חברת ביטוח רכב AIG

חברת AIG היא חברה לביטוח בע"מ שמספקת שירותי ביטוח רבים, ביניהם ביטוח רכב.

החברה התחילה את הפעילות בארץ בשנת 1997, בשיתוף עם חברת AIG העולמית שבסיסה מצוי בארצות הברית.

בארץ היא נחשבת לחברה מובילה בתחום ביטוחי הרכב בענף הביטוחים הישירים.

לוגו של חברת הביטוח AIG

ביטוחי רכב – חברת AIG

החברה מספקת מגוון רחב של שירותי רכב במחירים אטרקטיביים ועם כיסויים ביטוחיים רחבים:

  • ביטוח רכב מקיף- ביטוח זה מספק כיסוי ביטוחי נרחב כמו במקרים של אובדן או נזק שנגרם לרכב בעקבו שריפה, התנגשות, התהפכות, תאונה, גניבה, וונדליזם ועוד. הרוכשים ביטוח מקיף מחברת AIG יקבלו כיסוי ביטוחי גם לנזקי צד שלישי, זאת ללא תשלום נוסף.
  • ביטוח רכב חובה- ביטוח זה מספק כיסוי ביטוחי לכל נזק שנגרם בגוף לנהג, לנוסעים ברכב המבוטח ולהולכי רגל. כל רכב בישראל מחויב בביטוח רכב חובה, על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.
  • ביטוח צד ג'- אם בחרתם שלא לרכוש ביטוח רכב מקיף אלא רק ביטוח צד ג' תוכלו לעשות זאת בחברת ביטוח AIG. ביטוח זה מכסה נזקים לרכושו של אחר, כמו הרכב שלו או רכוש ציבורים, זאת כתוצאה משימוש ברכב. חברת הביטוח תפצה את נפגע, או בעליו של הרכוש שנפגע.

שירות לקוחות וטפסים להורדה

באתר חברת  AIG תוכלו למצוא מגוון טפסים להורדה שיחסכו לכם זמן המתנה בטלפון. בין הטפסים תמצאו טופס הזמנת פוליסת ביטוח, טופס חידוש פוליסה, טופס תביעה וכדומה. את רשימת הטפסים תמצאו באתר.

שירות הלקוחות של חברת ביטוח רכב AIG עומד לרשותכם בטלפון מספר 1-800-400-400 או בטלפונים: 03-9272300. המוקד זמין בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לעשר בלילה ובימי שישי בין השעות שמונה בבוקר לשתיים בצהריים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על ביטוחי רכב של חברת AIG? פורטל צוק ביטוח רכב ישמח לסייע לכם בכל שאלה. מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונשמח לחזור אליכם עם תשובות.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!