חברת ביטוח רכב ביטוח ישיר

מחלוצות הביטוח הישיר בישראל, מעמידה בפניכם חברת ביטוח רכב ביטוח ישיר מגוון פתרונות לביטוח רכב במחירים מעולים ותנאים נוחים, עם שירות מהיר ולכל לקוח והתקשרות נוחה, גם באמצעות האינטרנט.

ניתן ליצור קשר עם המוקד הטלפוני של ביטוח רכב של ביטוח ישיר במספר 03-5555555. מוקד שירות הלקוחות של חברת ביטוח ישיר עומד רשותכם בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לתשע בערב ובימי שישי וערבי חג, בין השעות שמונה בבוקר לאחת בצהריים.

אמצעי התקשרות נוסף הוא באמצעות הדואר האלקטרוני בכתובת: [email protected]

לוגו של חברת ביטוח הרכב ביטוח ישיר

ביטוחי רכב – ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר, איי.די.איי, היא חלוצת הביטוח במתכונת ישירה בישראל, והיא הגדולה והמובילה בתחומה בארץ. מנגנון התמחור של ביטוחי הרכב בחברה פועל על פי תמחור דיפרנציאלי, כלומר, בהתאם לנתוני כל לקוח.

מדובר ביתרון אדיר המצטרף לשורה של יתרונות נוספים, ביניהם עלויות נמוכות בבסיסן ומערכת תשתיות טכנולוגיות מתקדמת. רמת השירות שמציעה החברה היא גבוהה ועם פערים ניכרים במחירים ביחס לחברות ביטוח אחרות.

השירותים הביטוחיים לרכב של חברת ביטוח ישיר כוללים ביטוח חובה, מקיף וביטוח צד ג'.

החברה דורגה במקום הראשון בתחום פניות לקוחות ותשלום תביעות ביטוח חובה לרכב, זאת לפי מדד איכות השירות של משרד האוצר בשנת 2014.

גם בביטוח מקיף וצד ג', שאינם ביטוחי חובה לרכב, מציעה חברת הביטוח לרכב, ביטוח ישיר, מגוון פתרונות יעילים ואטרקטיביים, בהתאם לנתוני הלקוח ויכולותיו.

פרטי התקשרות עם חברת ביטוח ישיר

שיטת העבודה של חברת ביטוח ישיר היא קיום קשר ישיר עם הלקוחות , ללא התיווך של סוכני ביטוח. ערוצי התקשורת שהחברה מעמידה בפני לקוחותיה הם מגוונים, ביניהם באמצעות הטלפון, האינטרנט, הדואר ואחרים.

משרדי החברה נמצאים ברחוב אפעל 35, קרית אריה פתח תקווה.

 

כמו כן ניתן לפנות בפקס שמספרו 03-7782474.

חברת ביטוח ישיר מעמידה לרשות לקוחותיה אמצעי התקשרות באינטרנט. לתשומת ליבכם: אם תבחרו בערוץ זה ברכישת בביטוח מקיף לרכב, תיהנו מעשרים אחוזי הנחה ממחיר הביטוח.

כחברה ישירה הדוגלת בקיצור תהליכים, מעמידה בפניכם חברת ביטוח ישיר מגוון טפסים להורדה, אותם תוכלו למלא ולשלוח און ליין באתר, או באמצעות הדואר האלקטרוני. את רשימת הטפסים המלאה תוכלו למצוא כאן.

מעוניינים לקבל עוד מידע על חברת ביטוח רכב ביטוח ישיר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לביטוח הרכב שלכם? אנו, בפורטל צוק ביטוח רכב, נשמח לסייע. מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישובו אליכם בתוך זמן קצר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!