חברת ביטוח רכב איילון

לא יודעים מאיזו חברת ביטוח לרכוש פוליסה לרכב שלכם? לפניכם מידע על חברת ביטוח רכב איילון, וותיקה בתחום ומציעה לכם מגוון פתרונות ביטוחיים לרכב במחירים אטרקטיביים.

לוגו של חברת ביטוח הרכב איילון

ביטוחי רכב – איילון

חברת הביטוח איילון היא חברה וותיקה בנוף הישראלי. הוקמה בשנת 1976 ופועלת מתוך חזון להבטיח ללקוחותיה את הכיסויים הביטוחיים הטובים והמקיפים ביותר.

שימוש בכלי רכב עלול לחשוף את הנהג לסכנות רבות, ביניהן גניבת הרכב או פריצה אליו, פגיעה מתאונה, פגיעה גופנית וברכוש ועוד.

מסיבה זו דואגים בחברת ביטוח איילון להבטיח מגוון כיסויים ביטוחים שיתאימו לכל תרחיש ובהתאם לצרכי הנהג ונתוניו האישיים. פוליסות הביטוח שמציעה החברה כוללות ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב מקיף וכן, צד ג'.

בנוסף מציעה חברת ביטוח רכב איילון מגוון רחב של מוצרי שירות משלימים לבעל הרכב, ביניהם רכב חלופי, שירותי דרך ועוד.

פרטי התקשרות עם חברת ביטוח רכב איילון

לחברת ביטוח איילון יש ארבעה משרדים אזוריים, כמו גם עשרות סוכנויות בפריסה ארצית. המשרדים האזוריים מצויים במחוזות תל אביב, חיפה, נתניה וירושלים.

למוקד שירות הלקוחות ניתן להתקשר בטלפון 6679* לכל נושא. למחלקת תשלומי תביעות רכב גוף חובה ניתן להתקשר גם למספר 03-7569880.

כמו כן ניתן ליצור קשר באמצעות הפקס במספרים: 03-7569580 עבור תביעות ביטוח חובה, ובפקס מספר 03-7569557 למחלקת תשלומי תביעות ביטוח מקיף.

אמצעי התקשרות נוסף עם חברת ביטוח רכב איילון הוא באמצעות הדואר האלקטרוני: [email protected].

לנוחיותכם, מעמידה בפניכם חברת ביטוח רכב איילון טפסים מוכנים באתר האינטרנט של החברה, כדי לקצר הליכים וללא אותם במידה של פגיעה ברכב או בגוף והגשתם לתביעת הפוליסה שלכם. את הטפסים הרלוונטיים תוכלו למצוא כאן.

זקוקים למידע נוסף על חברת ביטוח רכב איילון? רוצים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לביטוח הרכב? נציגי פורטל צוק ביטוח רכב ישמחו לסייע לכם ולספק את כל המידע הנדרש. מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שאתר וקבלו מענה והצעות אטרקטיביות בתוך זמן קצר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!