ביטוח מקיף פיאט דובלו

חובבי הרכבים המסחריים מכירים היטב אם פיאט דובלו שהיא לא רק רכב עבודה אלא גם מכונית מפנקת לכל המשפחה.

פיאט דובלו

רכב מרווח, המון מקום למטען, תנוחת ישיבה נוחה ועיצוב יפה, הם כל הסיבות, יחד עם אחרות, שהופכים את הרכב הזה לאטרקטיבי כל כך.

ועכשיו, בשביל השקט הנפשי, צריך גם לבטח אותו. עם צוק ביטוח רכב תוכלו למצוא בקלות הצעות מחיר מצוינות עבור ביטוח מקיף פיאט דובלו ולא רק זה, תוכלו גם לחסוך 400 ₪ בזכות השוואת המחירים שתבצעו, בין כל ההצעות שתמצאו בפורטל.

ביטוח מקיף לפיאט דובלו מבטיח שמירה על הרכב ממגוון תרחישים לא נעימים, שיכולים לגרום הן לעוגמת נפש רבה והן להוצאות כספיות גבוהות. אם הרכה לא מבוטח ותקלעו חלילה לתאונת דרכים, יהיה עליכם לשאת בנזקים שנגרמו, לא רק לרכב שלכם, אלא גם לרכבו של צד שלישי, אם האחריות היא שלכם.

אותו הדבר במקרים של גניבת הרכב, מעשי ונדליזם וכל דבר אחר הדורש תיקון, קניית חלקי חילוף או החלפת וכדומה.

אולם עם ביטוח מקיף הדאגה מכם והלאה, מאחר וחברת הביטוח מבטיחה לכם כיסויים ביטוחיים בהיקפים שונים, ואתם מחליטים מה מתאים לכם, הן מבחינת הכיסויים הביטוחיים וכמובן בהתאם ליכולת התקציבית שלכם.

אם הרכב שלכם חשוב לכם, ויותר מכך כספכם, אין ספק שביטוח מקיף מספק שקט נפשי רב בידיעה שמקרה הצורך עלות התיקונים לא תיפול עליכם, גם במקרים כמו גנבת הרכב, שריפה שלו ופגיעה ממגוון תרחישים, למשל אסונות טבע וכיוצ"ב.

מידע נוסף על ביטוח מקיף

האם חובה לעשות ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לעומת צד ג'

חסכון בעלויות אחרי השוואת ההצעות

במקום להתחיל לחפש אחר כמה שיותר הצעות מחיר, להבין מה הן כוללות מבחינת הכיסויים הביטוחים ולבחור בהצעה שמשתלמת לכם ביותר, תוכלו לבחור להשתמש במנוע החיפוש של צוק ביטוח רכב ולקבל את כל ההצעות בהינף מקלדת אחד.

אתם תקבלו את ההצעות האטרקטיביות ביותר ועם מגוון כיסויים ביטוחיים לבחירתכם, תשוו בין ההצעות ובכך תחסכו לכם זמן יקר וכסף רב, עד ארבע מאות ₪ חסכון, כך ששימוש בפורטל צוק ביטוח רכב מבטיח לכם תוצאות טובות בזמן קצר.

ואיך עושים את זה? בקלות! ממלאים את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו לאתר עבורכם הצעות מחיר של ביטוח מקיף פיאט דובלו בתוך זמן קצר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!