ביטוח מקיף וחובה לרכב השוואת מחירים

כשאתם מתכוונים לנהוג ברכבכם תוכלו לעשות זאת רק אם רכשתם פוליסת ביטוח חובה, אחרת, הנהיגה ללא ביטוח זה תיחשב לעבירה חמורה שעונשים בצידה.

ביטוח נוסף שהוא ביטוח רשות נקרא ביטוח מקיף. לא חלה חובה לרכוש פוליסה זו אולם היא מומלצת בשל הכיסויים הנרחבים שהיא מספקת במקרים של נזקים לרכוש ולצד ג.

לפני שרוכשים ביטוחים לרכב מבצעים השוואת מחירים בפורטל צוק ביטוח רכב וחוסכים זמן וכסף.

מחשבון המיועד לבדיקת הצעות מחיר של ביטוח חובה וביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף וחובה

שני סוגי הביטוחים נועדו לכסות שני סוגים של נזקים. האחד, ביטוח חובה, מכסה נזקים לגוף, כלומר, פציעות, מכות, חבלות וחלילה מוות שנגרמים לכל המעורבים בתאונה.

השני, ביטוח מקיף, מכסה את הנזקים שנגרמים לרכב, הן בשל תאונה והן בשל מפגעי טבע, גניבה וכדומה ועד לכיסוי נזקי רכוש של צד שלישי, כלומר רכושו של אדם אחר.

האידיאל הוא לרכוש את שני סוגי הביטוחים ולהבטיח לעצמכם כיסוי נרחב ככל האפשר מכל הצדדים.

ביטוח מקיף וחובה מחיר

מחירם של שני סוגי הביטוחים, חובה ומקיף נקבע על פי מספר פרמטרים המשפיעים עליו, כמו גיל הנהג, מינו, סוג הרכב והדגם, עבירות תנועה קודמות,האם יש יותר מנהג אחד ברכב ועוד.

בביטוח מקיף קיימים מרכיבים שונים שביחד אף הם קובעים את המחיר. למשל, מרכיב ביטוח צד ג' הוא אופציונלי וויתור עליו יוזיל את המחיר.

חשוב לציין כי לא כל פוליסות הביטוח זהות במחירן זו לזו ולמרות שהן מחושבות לפי הקריטריונים השונים, הם גם נקבעות בהתאם למדיניות חברת הביטוח ולתעריפיה. לכן, חובת השוואת המחירים חלה עליכם, וככל שתשוו בין יותר הצעות, כך גם תגיעו לזו שתהיה המנצחת עבורכם.

ביטוח מקיף וחובה הכי זול

כל אחד מאיתנו מעוניין להוזיל עד כמה שיותר את העלויות הקשורות לרכב, ביניהם גם עלויות הביטוחים. כדי לעשות זאת אין מנוס מעבודה מקיפה של סקר שוק, כדי להבין מה מציעה כל חברת ביטוח, הן מבחינת הכיסויים בביטוח והן מבחינת המחיר.

תהליך הקר והשוואת המחירים הוא ארוך. לא תמיד הוא גם ברור, עם כל הסעיפים והשורות הקטנות רשומות בהצעה. ולצורך כך בדיוק עומד לרשותכם פורטל צוק ביטוח רכב, שמאתר עבורכם את הצעות המחיר הטובות ביותר מחברות הביטוח המובילות במשק, מהן תוכלו להשוות ולבחור.

אם אתם רוצים למצוא ביטוח מקיף וחובה הכי זול, פורטל צוק ביטוח רכב הוא הכתובת שלכם, מה גם ששימוש בו אינו מחייב אתכם בדבר, ומספק לכם מענה מהיר, קל ונוח.

הפורטל מקושר עם מיטב חברות הביטוח ורבות מהן. לאחר עיבוד הנתונים שתזינו בטופס ההתקשרות באתר, הוא יאתר עבורכם את ההצעות הרלוונטיות ביותר לנתונים שלכם ובהתאמה לצורכיכם.

תופתעו לגלות עד כמה יכולים להיות משמעותיים הפערים במחיר ועד כמה בדיקה יסודית יכולה להוזיל לכם את העלויות.

אז מה נותר לכם לעשות? למלא את פרטיכם באתר, להמתין ולקבל בתוך זמן קצר את ההצעות האטרקטיביות ביותר, להשוות ביניהן, לבחור את הזולה ביותר ולנהוג בראש שקט.