ביטוח מקיף סוזוקי סוויפט

המכונית הקטנה והמטריפה עם הביצועים הגדולים סוחפת אחריה, ובצדק, נהגים רבים חובבי המכוניות מקטגוריית מכוניות ה"מיני". היא אמנם קטנה אבל שובבה, צעירה וכיפית ולא סתם זכתה יותר מששים פעם בתואר רכב השנה ברחבי העולם, תודות לרמת הבטיחות הגבוהה שלה, העיצוב הצעיר והנעים, הביצועים הטובים במיוחד ביחס לגודלה ועוד הרבה סיבות טובות.

סוזוקי סוויפט

אם זכיתם לנהוג ביפנית השובבה הזו, לבטח תרצו גם לבטח אותה ולשמור עליה. ואם תוכלו לחסוך בערך הביטוח המקיף, רק הרווחתם. בפורטל צוק ביטוח רכב תיהנו ממגוון הצעות מחיר שאחרי שתשוו בין כולן, תגלו שאתם יכולים לחסוך כארבע מאות ₪ במחיר פוליסת ביטוח מקיף. שווה.

למה ביטוח מקיף?

כל מי שרוצה לשמור על מכוניתו וכיסו, רצוי שירכוש פוליסת ביטוח מקיף. אם יש לכם סוזוקי סוויפט בשנתון יחסית חדש, חשוב שתקחו בחשבו ן כל מיני תרחישים שעלולים לקרות. גניבת הרכב, מעשי ונדליזם, נסיון פריצה, מעורבות בתאונה בה הרכב הושחת, או אולי גם רכבו של נהג אחר.

בכל המקרים הללו, לשאת בעלויות התיקון, רכב חלופי, תביעה של צד שלישי שנפגע וכדומה, הוא תסריט קשה מנשוא. המחירים הגבוהים עוגמת הנפש, הצורך להפרד מאלפי ואולי עשרות אלפי שקלים פשוט לא שווים את הוויתור על ביטוח מקיף.

לכן, רק בשביל הסיכוי שאולי יקרה משהו ואתם תעמדו מול מציאות כואבת, בעיקר בכיס, רצוי רכוש פוליסת ביטוח מקיף סוזוקי סוויפט, שתכסה את הרכב במגוון כיסויים ביטוחיים ובתרחישים שונים ואשר תעניק לכם שקט נפשי רב.

בוחרים ביטוח מקיף וחוסכים

יחד עם הנאמר, אין כל סיבה לשלם מחירים גבוהים עבור ביטוח מקיף. אם תבצעו השוואת מחירים אתם תגלו שקיימים ערים במחירים בין חברות הביטוח וכדאי לעשות סקר שוק נרחב לפני שרוכשים את פוליסת הביטוח.

אבל למי יש את הזמן והאנרגיה להתחיל עכשיו לאתר חברות ביטוח, להמתין לקבת ההצעה וללמוד ממה היא מורכבת?

עבורכם, המעוניינים לחסוך בזמן ובכסף, עומד פורטל צק ביטוח רכב שעושה את העבודה במקומכם.

אתם תקבלו את כל המידע והצעות המחיר המשתלמות ביותר עבור ביטוח מקיף סוזוקי סוויפט, תשוו בנוחות ובמהירות בין ההצעות ותבחרו בזו שמתאימה לכם ביותר. אם תפעלו כך תחסכו כארבע מאות ₪ במחיר הפוליסה.

חברות מומלצות לביטוח מקיף לסוזוקי סוויפט

שומרה

מנורה

מה שנשאר לכם לעשות הוא רק למלא את פרטיכם בטופס המצורף ולקבל בתוך זמן קצר את כל המידע הדרוש לכם. תשוו, תבחרו ותחסכו.

השאר פרטים בטופס