ביטוח מקיף פולקסווגן גולף

דגם פולקסווגן גולף הינו מוכר ופופולארי מאד בישראל וגם בשאר העולם, כאשר לאחרונה הגיע לארץ כבר הדור השביעי של רכב זה.

ביטוח מקיף גולף

מחירו של פולקסווגן Golf ממשיך להיות אטרקטיבי ביחס לרכבים אחרים בקטגוריה והתמורה שמקבלים בעלי הגולף עבור כספם היא גבוהה במיוחד.

הגולף משתייכת לקטגוריית הרכבים הקומפקטיים ונפח המנוע של הדגמים האחרונים הינו 1.2 ו-1.4 ליטרים. הביצועים הם סבירים בהחלט וגם רמת האבזור גבוהה יחסית.

ביטוח מקיף גולף Golf

עלויות הביטוח המקיף של רכבי גולף הם בדרך כלל גבוהים יותר מהממוצע אך ישנה אפשרות למצוא מבצעים רבים בגלל הפופולאריות הגדולה של הדגם – הגולף הוא המכונית הנמכרת ביותר באירופה. מעבר לכך, ישנה חשיבות גדולה האם מדובר על ביטוח לגולף החדשה, הדגם הספורטיבי או דגמים ישנים יותר. מחירו של Golf GTI הספורטיבי הוא גבוה יותר, כך שגם הביטוח המקיף כרוך בעלויות משמעותיות.

מומלץ מאד לעשות סקר שוק רחב ולהתמקח על המחיר והכיסויים הנכללים מול חברות הביטוח. חברות רבות יעניקו ללקוחות ביטוח מקיף יחד עם שירותי גרירה, אחוזים משתלמים למקרה של טוטאל לוס ואף הטבות אחרות.

במידה ויש ברשותך רכב גולף או שמא אתה מתכוון לרכוש מכונית מדגם זה, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מאפשרים לך להשוות בין כל האפשרויות האטרקטיביות ביותר של ביטוח מקיף. תוכל לחסוך זמן וכסף ולבחור מבין הכיסויים הרחבים ביותר בעלות הנמוכה ביותר. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.