ביטוח מקיף סקודה

חברת סקודה אשר נרכשה על ידי קונצרן פולקסווגן לפני יותר מעשרים שנה, עבר מהפך די גדול בעיני הציבור בישראל וכעת זוכה לפופולאריות די גדולה בקרב הנהגים.

לוגו של חברת הרכבים סקודה

חברת סקודה אשר נרכשה על ידי קונצרן פולקסווגן לפני יותר מעשרים שנה, עבר מהפך די גדול בעיני הציבור בישראל וכעת זוכה לפופולאריות די גדולה בקרב הנהגים.

הדגמים הנפוצים ביותר של סקודה בארץ הינם פאביה מקטגוריית הסופר מיני והאוקטביה המשפחתית. דגם האוקטביה מתאפיין בביצועים טובים על כבישים בין עירוניים, מנוע 1.4 עם צריכת דלק מצוינת ונוחות נסיעה. סקודה Fabia היא אוטו שמציע יחס עלות תועלת מצוין ומתאים במיוחד לנסיעות עירוניות

ביטוח מקיף סקודה Skoda

המחירים הנוחים של דגמי סקודה הפופולאריים גורמים בדרך כלל גם לעלויות הביטוח המקיף של רכב זה להיות שווה לכל כיס. הביטוח של דגם פאביה הוא משתלם במיוחד מול רכבים אחרים בקטגוריה, וזאת למרות שהרכב אינו נפול בביצועים מהמתחרים שלו. רכב האוקטביה הינו פחות אטרקטיבי מבחינת עלויות הביטוח אך יש אפשרות בכל עת למצוא מבצעים על ידי סקר שוק יסודי.

נזכיר, כי ביטוח מקיף אינו כולל רק כיסוי על נזק לרכוש, אלא גם שורה של ביטוחים נלווים מפני אירועים שיכולים להתרחש למכונית. ישנה חשיבות גדולה להשוות בין ההצעות של חברות שונות ולקרוא היטב את האותיות בקטנות בחוזה הביטוח.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב מציעים לך לעשות השוואה בין האופציות הזולות והמשתלמות ביותר של ביטוח מקיף לסקודה. המומחים שלנו יתאימו לך את הביטוח עם הכיסויים הרחבים ביותר ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!