ביטוח מקיף לאחר תאונה

אחד הפרמטרים שקובעים את מחירו של ביטוח מקיף לרכב הוא האם היה מעורב בתאונה בעבר. אם כן, יהיה מחיר ביטוח מקיף לרכב לאחר תאונה גבוה יותר.

כדי להמנע מהוצאות מיותרות ועדיין ליהנות מיתרונות הביטוח לרכב, תמצאו בפורטל צוק ביטוח מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות והוגנות, גם לרכב שעבר תאונה.

אדם יושב ליד רכב שנפגע בתאונת דרכים

ביטוח מקיף ירידת ערך

יש הרבה מאד סיבות טובות לבטח את הרכב בביטוח מקיף, גם אם מדובר בביטוח שאינו חובה.

הסיכון להקלע לתאונת דרכים הוא, למרבה הצער, גבוה, ואם בתאונה נגרם נזק לרכבו או רכושו של גורם אחר, את הנזקים תיקונם יהיה עליכם לממן מכיסכם אם אין לכם ביטוח מקיף, כמו גם תיקונים לרכבכם.

כשאתם ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח חדשה, או לחדש את הקיימת, תגלו שאם עברתם תאונה, ואפילו קלה ביותר ועם מינימום נזקים, יזנק מחיר הביטוח המקיף בכמה מאות שקלים.

השיקולים של חברת הביטוח היא ירידת ערך הרכב, כך שבפעם הבאה התיקונים יהיו יקרים הרבה יותר מאשר תיקון רכב חדש והמוניטין שיצרתם לעצמכם, גם, כאמור, אם התאונה לא נגרמה באשמתכם.

ביטוח מקיף טוטאל לוס

לאחר תאונת דרכים ישנן הוצאות רבות, שרק הולכות ומתרות, כמו תיקון הרכב, שימוש ברכב חלופי במקרה של טוטאל לוס וכמובן, עלייה בדמי הביטוח בחברת הביטוח.

חברות ביטוח רבות אינן מעוניינות לבטח בביטוח מקיף רכבים משנת יצור של יותר מעשר שנים, זאת בשל ערכו הנמוך של הרכב ובשל עלות התיקונים הגבוהה, שהופכת כל נזק לרכב, או כמעט כל נזק לרכב למה שנקרא "טוטאל לוס", אובדן ערך מוחלט.

מסיבה זו קשה למצוא חברות ביטוח שיסכימו לבטח את רכבכם בפוליסת ביטוח מקיף, אלא רק בביטוח צד ג'.

עדיין, עדיף מאד שהרכב יהיה מבוטח, מאחר ודמיינו לעצמכם את ההוצאות שהייתם צריכים להוציא מכיסכם לו לא היה מבוטח.

בחישוב פשוט תגלו שעלות הפרמיה החודשית של ביטוח מקיף, טוטאל לוס או אחר, היא עדיין עדיפה מאשר מימון כל ההוצאות הנלוות לתאונה מכיסכם. השאלה היא רק מי יבטח לכם את הרכב.

השאלה הנשאלת היא מי יסכים לבטח את הרכב וכמה זה יעלה לכם.

תוכלו לעשות זאת באמצעות השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות, לאחר שתציינו את כל הפרמטרים הדרושים לקבלת הצעה כוללת ומעמיקה, למשל העבודה שהרכב עבר תאונה.

עם פורטל צוק ביטוח תוכלו גם ליהנות מביטוח מקיף לרכב, אפילו אם הוא אחרי תאונה וגם למצוא מחירים אטרקטיביים, להשוות ביניהם ולבחור את ההצעה המתאימה ביותר לכם, ולכיסכם.

בהליך חיפוש קל ונוח תוכלו לקבל את כל חברות הביטוח שכן מבטחות בביטוח מקיף רכבים שעברו תאונה ושיש להם ירידת ערך, בשל התאונה או בשל שנת הייצור שלהם, וגם את מחירי הפוליסה שהם מציעים לכם.

לקבלת השירות והשוואת מחירים נוחה ומהירה, כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות המקוון שבאתר ולקבל מענה בתוך זמן קצר.

השאר פרטים בטופס