מחשבון ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב מכסה על נזקי הרכוש שנגרמו כתוצאה מתאונה וגם אירועים אחרים שגורמים לאובדן מלא של כלי התחבורה, כמו גניבה, שיטפון, שריפה ועוד. מעבר לכך, הביטוח יכול לכלול גם כיסויים מגוונים מאד שכוללים ירידת ערך של הרכב, נזק לצמיגים או לשמשות ולעיתים שירותי גרר.

מחשבון לביטוח מקיף לרכב

מכיוון שהביטוח המקיף הוא רחב כל כך ואינו נמצא תחת מגבלת מחיר מקסימאלית של משרד האוצר, ניתן למצוא מגוון מחירים גדול בשוק זה. כאשר אנו מעוניינים לעשות פוליסת מקיף חדשה, יש באפשרותנו להשתמש בכלי של מחשבון ביטוח מקיף לרכב, שיעזור לנו להשוות ולבחור את האופציה המשתלמת ביותר.

ביטוח רכב מקיף – מחשבון למבוטח הפוטנציאלי

ההתפתחות המהירה של ענף הביטוח בישראל, גרמה להתרחבות בכמות פוליסות ביטוח רכב תוך זמן קצר. פעמים רבות, המבוטחים מתקשים להשוות בין הכיסויים השונים ולהגיע אל האופציה האופטימאלית מבחינתם. כתוצאה מכך, אנשים רבים מצאו את עצמם משלמים סכומי כסף גבוהים על כיסויים מיותרים או אף כפל ביטוחים.

מחשבון ביטוח רכב מקיף מציע ללקוחות לקבל בצורה פשוטה את האינפורמציה על המצב בשוק. מחשבון ביטוח מקיף מאפשר להשוות בין השאר בין כיסויים שונים, גובה פרמיה, אופציות נלוות ועוד.

ביטוח מקיף לרכב מחשבון – מה משפיע על הפרמיה?

  • שנת היצור של הרכב – עלות הביטוח המקיף גבוהה יותר עבור מכוניות ישנות.
  • המאפיינים האישיים של הנהג – נהגים חדשים וצעירים ישלמו תעריפים גבוהים יותר.
  • העלות הכספית של הרכב – ככל שהרכב יקר יותר, כך מחירי הביטוח המקיף יהיו גבוהים יותר.
  • היסטוריית תביעות – מבוטח שתבע פעמים רבות את חברות הביטוח שלו בעבר, ישלם פרמיית מקיף גבוהה יותר.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב, שמנו לנו למטרה להעניק את המידע החשוב והעדכני ביותר לגבי המתרחש כיום בענף זה. מכיוון שכמות הפוליסות השונות בשוק גדלה כל הזמן, חשוב מאד לקבל את מרב האינפורמציה ולדעת להשוות בין האופציות השונות שעומדות בפנינו בעזרת מחשבון ביטוח מקיף.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין פוליסות ביטוח מקיף בגופים הפיננסיים השונים, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב נספק לך מחשבון ביטוח רכב מקיף ונפנה אותך לאנשי מקצוע ללא עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!