משרד התחבורה – ביטוח חובה

אשה בודקת אופציה של ביטוח חובה

ביטוח חובה לרכב הוא מבחינת חוק לכל הנהגים שעולים על הכביש בישראל. נהיגה ללא פוליסת ביטוח בתוקף הינה עבירה על החוק ומעבר לכך, מעמידה את הנהג והנוסעים האחרים בסכנה.

בעבר רוב החברות הציעו פוליסות ביטוח חובה במחיר דומה בגלל הפיקוח ההדוק מצד משרד האוצר. עם זאת, בסוף שנות ה-90 שונתה הרגולציה של ביטוח חובה על ידי משרד התחבורה וכיום ניתן לראות מגוון גדול יותר של מחירים בשוק.

משרד התחבורה – ביטוח חובה

ביטוח החובה בא לכסות את הנהג, הולכי הרגל והמשתתפים האחרים בתנועה מאירועים שגורמים נזק גופני. כל אירוע ביטוחי פוטנציאלי יכול כמובן להביא להוצאות משמעותיות מצד חברת הביטוח.

כאשר חברת הביטוח מעריכה את עלות הפרמיה עבור נהג ספציפי, היא לוקחת בחשבון משתנים שונים שעוזרים לה לחזות את הסיכוי לאירוע ביטוחי. אישה בשנות הארבעים עם רכב חדש לדוגמא, היא בעלת סיכויים נמוכים יותר להיקלע לתאונה מנהג חדש וצעיר על אופנוע.

מכיוון שכך, עלויות הפרמיה יכולים להשתנות במידה די משמעותית בין חברה לחברה. מומלץ לכל מבוטח פוטנציאלי להשוות בין כמה חברות ולהדגיש את הנתונים הספציפיים שיכולים להביא להנחה בפרמיה – ותק נהיגה ארוך, היעדר תביעות בעבר, רכב חדש עם אמצעי בטיחות מודרניים ועוד.

פורטל צוק ביטוח רכב מציע לך להשוות בין פוליסות ביטוח החובה המשתלמות ביותר, בהתאם לדרישות של משרד התחבורה. המומחים שלנו יעזרו לך להתאים פוליסה זולה ומקיפה ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

השאר פרטים בטופס