ביטוח מקיף ניסאן טידה

שוק ביטוח הרכב בישראל גדל בצורה משמעותית כל שנה וזאת יחד עם הגידול במספר כלי הרכב והנהגים בארץ. במאמר זה נסקור את אחד מאפיקי הביטוח הנפוצים.

מכונית ניסאן טידה

ביטוח מקיף ניסאן טידה – מאפיינים

ביטוח מקיף לרכב נותן את המענה הכולל ביותר לפגיעות פוטנציאליות ברכב הניסאן טידה שלך ומאפשר למבוטח לקבל הגנה מרבית במידת הצורך. בין הכיסויים הקיימים בביטוח המקיף ניתן למצוא את הפיצוי על גניבת הרכב, פגיעה ברכב של המבוטח ורכבים אחרים, נזקים כתוצאה מנזקי טבע ועוד.

בניגוד לביטוח החובה, שמפוקח על ידי המדינה, פוליסות המקיף הן גמישות יותר מבחינת הכיסויים ולכן גם הפרמיה יכולה להשתנות במידה רבה מחברה לחברה. מומלץ מאד לעבור על החוזה לפני החתימה ולהשמיט סעיפים מיותרים על מנת לחסוך בעלויות.

חברות המציעות ביטוח מקיף לרכב במחירים משתלמים

ביטוח מקיף כלל ביטוח

ביטוח מקיף הפניקס חברה לביטוח

ביטוח מקיף הראל ביטוח

מטרתנו העיקרית בפורטל צוק ביטוח רכב היא לחשוף את הקוראים שלנו למה שמתרחש בענף הביטוח ולקשר בין מבוטחים פוטנציאליים לבין גופי ביטוח שמציעים את הפוליסות המשתלמות ביותר בשוק. מכיוון שהיום פועלות מאות חברות וסוכנויות שמציעות את שירותיהן ללקוחות, חשוב להבין את ההבדלים בין המסלולים ולבחור אך ורק בכיסויים הנחוצים ביותר. בנוסף, ישנה חשיבות גדולה, כמובן, בבחירה של חברה בעלת ניסיון ומוניטין כדי להימנע מעוגמת נפש בהמשך.

אם אתה רוצה לעשות פוליסת ביטוח מקיף לרכב שלך, אנו יכולים לחסוך לך זמן וכסף בעזרת שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!