הגבלת גיל ביטוח מקיף

אופציות ביטוח הרכב לנהגים בישראל מתחלקות לפוליסת החובה, אשר מוגדרת בחוק על ידי מדינת ישראל, פוליסת הביטוח המקיף שמכסה נזקי רכוש פוטנציאליים ופוליסת צד ג' שמתייחסת לנזקי רכוש שאינו בבעלות המבוטח. הפרמיה עבור פוליסות הביטוח משתנה בהתאם למאפייני הלקוח, כאשר מגוון המחירים הוא רחב יותר בצורה משמעותית במקרה של ביטוח מקיף.

נהגת צעירה עם הגבלת גיל בביטוח המקיף

מאפייני הגבלת גיל – ביטוח מקיף וחובה

כאשר מבוטחים פוטנציאליים יפנו לסוכנות או חברת ביטוח, לדוגמא הראל ביטוח, לצורך קבלת הצעת מחיר של פוליסת חובה או מקיף לרכב, בדרך כלל יהיה עליהם לענות על שאלות בסיסיות, כמו גיל הנהג הצעיר ביותר, ותק הנהיגה, סוג הרכב, שנת ייצור, היסטוריית תביעות ועוד. על פי הנתונים המתקבלים, ייקבע גובה הפרמיה של המבוטח כאשר להבדלי גילאים יש חשיבות מכרעת.

להעמקה בנושא קרא את המאמרים הבאים

ביטוח רכב לסטודנטים

ביטוח מקיף מצומצם לאופנוע

לפי בדיקות שנעשו באמצעי התקשורת, מבוטחים בפוליסת ביטוח מקיף שמתקרבים לשנות ה-40' שלהם, יקבלו לעתים הצעות זולות עד 50 אחוזים מנהגים חדשים וצעירים באותו סוג רכב. בנוסף לכך, חברות רבות מצרפות להסכם הפוליסה סעיפים שקובעים כי החברה לא תפצה את המבוטח במקרה שנהג צעיר היה מי שנהג ברכב.

ההמלצה, אם כך, היא, כי כאשר מדובר על נהגים צעירים יש לעשות סקר שוק יסודי ולברר על האפשרויות שקיימות בשוק הביטוח – שינויי המחירים יכולים להיות קיצוניים למדי בין חברה לחברה.

במידה ואתה מתכוון לעשות ביטוח מקיף בזמן הקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים להפנות אותך לייעוץ ללא כל עלות או התחייבות. השאר את פרטיך האישיים באתר וניצור קשר בהקדם האפשרי.

השאר פרטים בטופס