איחוד ישיר ביטוח רכב

למעוניינים לרכוש ביטוח לרכבם, זה הזמן להכיר את איחוד ישיר, סוכנות מטעם חברת הביטוח מגדל, אשר משווקת, בין היתר, ביטוחי רכב.

עם צוק ביטוח רכב תקבלו, בנוסף לזמן חיפוש קצר והצעות מחיר אטרקטיביות, גם אפשרות לחסוך עד ארבע מאות ₪ בביטוח מקיף וצד ג'.

שלט של ביטוח רכב

 

ביטוח רכב איחוד ישיר

סוכנות הביטוח איחוד ישיר הוקמה בשנת 2000 והיא שייכת לחברת הביטוח הוותיקה והגדולה, מגדל.היא עוסקת באופן עצמאי במכירת פוליסות ביטוח רכב ישירות ללקוח ולא באמצעות סוכנים, דרך אתר האינטרנט שלה, או טלפונית מול נציגי החברה.

איחוד ישיר ביטוח חובה לרכב

פוליסת ביטוח זו של איחוד ישיר מציעה כיסוי ביטוחי מפני כל נזק בגוף שעלול לקרות לנוסעים ברכב המבוטח. גם הולכי רגל שנפגעו מהרב זכאים לכיסוי ביטוחי.

תעריף ביטוח החובה נקבע על פי מספר פרמטרים, כמו גיל הנהג, וותק הרשיון שלו, האם היו תביעות קודמות,סוג הרכב ותקינותו ועוד.

ביטוח מקיף לרכב איחוד ישיר

פוליסת ביטוח מקיף של איחוד ישיר מבית מגדל, מציעה כיסוי ביטוחי מפני נזקים שעלולים לקרות לרכב המבוטח. הסוכנות מעמידה בפני הלקוחות את האפשרות לבנות פוליסה מותאמת אישית בהתאם לצרכי הלקוח ויכולותיו הכלכליות, כך שניתן להוסיף או להשמיט כיסויים שהם פחות רלוונטיים ללקח מסוים ויתר ממעניינים לקוח אחר.

בין הכיסויים הרבים שמעמידה הסוכנות ללקוחותיה מצויים מקרים של גניבה או פריצה לרכב, תאונות דרכים, ונדליזם לרכב, נזקי טבע ועוד.

בין ההרחבות לפוליסה זו ניתן למצוא פיצויים במקרה של אובדן מוחלט (טוטאל לוס) של הרכב, שירותי דרך הכוללים חילוץ וגרירה, מתן ייעוץ משפטי במקרה הצורך ועוד.

ביטוח צד ג' לרכב- איחוד ישיר

פוליסת צד ג' היא הרחבה לפוליסת ביטוח מקיף אולם ניתן לרכוש אותה גם עצמאית, למשל רק פוליסה זו ללא רכישת ביטוח מקיף ( מתאים לבעלי רכבים ישנים שערכם נמוך).

פוליסת צד ג' מספקת כיסוי עבור נזקים שנגרמו לצד שלישי עקבות תאונה, כולל כיסוי הוצאות המשפטיות אם הוגש נגדו תביעה.

איחוד ישיר פרטי התקשרות

ניתן ליצור קשר עם נציגי המכירות הטלפוניים במוקד איחוד ישיר, בטלפון: 6000*, בימים ראשון עד חמישי בשעות 08:00 בבוקר ועד 16:00 אחה"צ.

כמו כן ניתן למלא טופס יצירת קשר באינטרנט ולקבל את כל המידע הנדרש, כולל רכישה מקוונת של הפוליסה הרצויה לכם.

עם צוק ביטוח רכב תוכלו לחסוך זמן חיפוש משמעותי אחר פוליסת ביטוח רכב שמתאימה לכם. לא די בכך, ברכישת ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' תוכלו גם ליהנות מחסכון של כארבע מאות ₪ במחיר הפוליסה, בזכות השוואת הצעות המחיר שתקבלו מאיתנו.

דרכים בהן ניתן לחסוך בביטוח

ביטוח באינטרנט

ביטוח מקיף בתשלומים

אם גם אתם רוצים לחסוך זמן וכסף ולמצוא את פוליסת ביטוח רכב המתאימה לצרכיכם, יכולותיכם וסוג הרכב שלכם, זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח רכב ישמחו להיות לכם לעזר בתוך זמן קצר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!