ביטוח רכב חובה זמני

זקוקים לחדש את ביטוח החובה לזמן קצר בלבד? אתם יכולים לעושת זאת באמצעות ביטוח רכב חובה זמני.

לפניכם הסבר על משמעות ביטוח זה ובאתר צוק ביטוח רכב תוכלו למצוא גם הצעות מחיר מחברות ביטוח מובילות, של ביטוח רכב לתקופה קצובה.

אדם מחזיק מפתחות של רכב

ביטוח זמני לרכב

מה קורה אם אתם מעוניינים למכור את הרכב ובדיוק הגיע הזמן לחדש את הביטוח שלו? מצד אחד אתם לא רוצים שהרכב יעמוד ולו יום אחד כשהוא לא מבוטח, ומנגד, יכול להיות שבתוך שבועיים כבר תמכרו אותו וחבל לכם להתחייב על תקופה שלמה.

מה עושים? רוכשים פוליסת ביטוח זמני לרכב.

ביטוח רכב חובה לתקופה קצרה

בדרך כלל נהוג לבטח את הרכב לתקופה של שנה. אולם אילוצים שונים, כמו מעבר לחו"ל, קניית רכב חדש ועוד, מצריכים פתרונות יצירתיים יותר.

ישנן כמה אפשרויות של ביטוח זמני לרכב. האפשרות הראשונה, גם אם פחות מקובלת ושכיחה היא ביטוח ליום אחד בלבד או למספר ימים. זה בדרך כלל קורה בתקופה שבין החלפת הרכב הישן ברכב חדש וכשיש פערים בין תקופות הביטוח של שני הרכבים. כמו כן, אם אתם מתכוונים לתת לאחד החברים או בני המשפחה לנהוג ברכב באופן חד פעמי, זה הזמן לבטח אותו רק עבור אותו השימוש שייעשה ברכב.

יצוין כי לפי החוק התקופה המינימלית לביטוח זמני לרכב היא שבוע ימים, כך שקשה להאמין שתמצאו חברת ביטוח שתסכים לבטח את הרכב לתקופה שהיא קצרה יותר.

הביטוח הזמני השכיח ביותר הוא ביטוח זמני לתקופה של כחודש- חודשיים.

ביטוח רכב לתקופה קצרה

לא כל חברות הביטוח יסכימו לבטח את רכבכם לתקופה קצרה, אפילו שהחוק מתיר זאת. לרוב הסיבה תהיה בגלל שלא כדאי כלכלית להעמיד פוליסה קצרה.

בפורטל צוק ביטוח משכנתא נשמח לסייע לכם לאתר חברות ביטוח שכן מסכמות לערוך ביטוחים זמניים ובמחירים הוגנים.

ביטוח רכב חובה לחודשיים

בדרך כלל, חברות הביטוח שכן מסכימות להנפיק ביטוח רכב חובה לחודשיים או שלושה, תגבינה מחיר גבוה יותר מהרגיל. כדי להשיג ביטוח רכב חובה לחצי שנה, חודשיים או שלושה, יהיה עליכם להתחיל לערוך סקר שוק ולחפש את חברת הביטוח שכן תאשר לכם את הביטוח הזמני וגם במחירים משתלמים.

כאן נכנס לתמונה פורטל צוק ביטוח רכב שמקושר עם חברות הביטוח המובילות והטובות ביותר ויוכל לחסוך לכם את זמן החיפוש והשוואת המחירים. אתם תוכלו לקבל הצעות רק מחברות שמבטחות גם בביטוחים זמניים לרכב וגם במחירים משתלמים.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונשמח לסייע לכם למצוא הצעת מחיר משתלמת עבור ביטוח רכב חובה זמני.