ביטוח רכב חובה הפניקס

הפניקס היא אחת מחברות הביטוח המוכרות בישראל, כאשר פרט לביטוח רכב, היא עוסקת גם בביטוח בריאות, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא ועוד. בנוסף לכך, החברה מתפקדת כבית השקעות ואף מנהלת כספי עמיתים החוסכים לטווח ארוך באמצעות קרנות פנסיה וקופות גמל.

לוגו של הפניקס חברת ביטוח רכב

ביטוח רכב חובה – הפניקס

ביטוח חובה הוא בגדר חוק במדינת ישראל, כאשר שום נהג אינו רשאי לצאת אל הכביש בלי פוליסת חובה בתוקף. הפרמיה של ביטוח החובה נקבעת על ידי משרד האוצר, כך שהמחירים הם בדרך כלל דומים ברוב חברות הביטוח. הפניקס מבטיחים שעלויות ביטוח החובה בחברה יותאמו בהתאם לגילו של הנהג, ותק הנהיגה שלו, ההיסטוריה מבחינת תביעות ביטוח, סוג הרכב וניסיון התביעות. בהתאם לכך, ניתן לקבל את המחיר האטרקטיבי וההגון ביותר לכל מבוטח פוטנציאלי.

יש לציין, כי ביטוח החובה בא לתת מענה במקרה של תאונה עם נזקי גוף לנהג, לנוסעים האחרים ברכב, לנהגים האחרים שמעורבים ולהולכי הרגל. בסיטואציה כזאת, ישנו כיסוי שאמור לסייע בשיקום הנזקים שנגרמו בעקבות תאונה. בניגוד לביטוחים האחרים, אין כאן גמישות של סעיפים בפוליסה, שכן רובה ככולה נקבעת על ידי המדינה.

הפניקס ביטוח רכב – אופציות נוספות

פרט לביטוח החובה, הפניקס רכב מציעה גם ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' ושתי אופציות ייחודיות של ביטוח לנהג צעיר וביטוח לנהגים זהירים. הביטוח לנהגים זהירים נעשה בצורה מקוונת, כאשר במהותו הוא מהווה ביטוח מקיף אך בתנאים משתלמים יותר מאשר הפוליסות הסטנדרטיות של ביטוח רכב הפניקס. הפוליסה כוללת שורה של הרחבות, כמו גבול אחריות מוגדל כלפי צד ג', גרירה ושירותי דרך, רכבים חלופיים בצורה מהירה ועוד.

ביטוח הרכב לנהגים צעירים מתאים לגילאי 17-24, כאשר הוא מאפשר הפעלת ביטוח לפני כל נסיעה וכיבוי לאחר סיום הנסיעה – ביטוח לפי שעות, למעשה. כמו כן, קיימות מערכות של התראה מיוחדות, העוזרות לנהגים הצעירים לנהוג בבטחה ולהימנע ממצבים של נהיגה בשכרות, לדוגמא.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב יכולים לקשר אותך לאנשי מקצוע שייעצו לך בתחום הביטוח ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שבנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

 

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!