חברת ביטוח רכב מגדל

מגדל היא חברה ותיקה ומוכרת בתחום הפיננסים, כאשר תחומי העיסוק העיקריים שלה הם ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהול השקעות בארץ ובחו"ל, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות וגם ביטוח רכב.

לוגו של חברת מגדל ביטוח רכב

מגדל מציעה ללקוחות הפוטנציאליים את האפשרויות של פוליסות חובה, מקיף וצד ג', כאשר לחברה ישנם מסלולים ייחודיים, המבדילים אותה מהצעות אחרות שישנן בשוק. באתר האינטרנט של החברה ניתן למצוא טפסים שימושיים רבים הנוגעים להצטרפות ולתביעות הביטוח, לאתר מומחים בתחום הרכב וגם לקרוא מדריכים שימושיים לנהגים.

מוקד שירות הלקוחות של מגדל זמין בטלפון 03-9201010 בין השעות 08:00-17:00, כאשר ניתן גם לפנות בפקס או במייל.

ביטוח "מגדל על" של חברת ביטוח מגדל

נהגים זהירים בעלי רקורד נקי מתאונות בשנתיים האחרונות, יכולים לבחור בביטוח המקיף "מגדל על" של לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון. זוהי אופציה ייחודית לבעלי רכב פרטי מעל גיל 21 וותק נהיגה מעל לשנה, אך קיימת גם אפשרות למסלול דומה של ביטוח רכב צד ג' (מגיל 24 של הנהג).

במסלול זה, המבוטחים נהנים בין השאר מחבילת שירותי דרך עם גרירה וכיסוי שמשות, טוטאל לוס החל מ-50%, הרחבות של כיסויים משפטיים ואביזרים מיוחדים לרכב בשווי שלוש אלף ₪. בנוסף לכך, מצטרפים חדשים לביטוח יקבלו הנחה משמעותית בפרמיה.

מסלולים נוספים של חברת ביטוח מגדל

פרט לאפשרות של "מגדל על", עומדת לרשותם של המבוטחים האפשרות גם לבחור בפוליסות חובה, צד ג' ופוליסה רגילה של ביטוח מקיף, בו קיימים כיסויים כנגד גניבה, נזקים לצד שלישי, טוטאל לוס ועוד. ניתן לעשות הרחבה ולבטח את הרכב מפני תקלות של מכשירי חשמל, שמשות ואופציית רכב חלופי.

בעלי רכב שאינו פרטי ואינו מסחרי עד 3.5 טון, כגון אוטובוסים, משאיות, מוניות, אופנועים ועוד, יכולים לבחור בפוליסת ביטוח מקיף ייחודית המעניקה כיסוי מפני גניבה ותאונות תוך כדי אפשרות של הרחבה להוצאות משפטיות, שברים בשמשות ורדיו דיסק.

כדי לקבל את כל האפשרויות המקיפות והמשתלמות ביותר של ביטוח חובה, מקיף וצד ג' לרכב, כל מה שעליך לעשות, זה לגלוש בפורטל צוק ביטוח רכב ולהשוות בין המסלולים השונים בשוק. בנוסף, אנו מציעים לך להשאיר את פרטיך באתר כדי שהנציגים שלנו יוכלו לסייע לך וליצור קשר טלפוני עם כל הפרטים.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!