ביטוח חובה לרכב מסחרי

בניגוד לרכב פרטי, רכב מסחרי הוא כלי תעבורה המשמש בעלי מקצוע שונים למטרת הובלת סחורה או הסעת עובדים. רכב כזה יכול להיות טנדר, ואן, רכב בעל קבינה כפולה, מכונית סגורה עם שטח פנימי גדול מהממוצע ואחרים. ביטוח חובה לרכב מסחרי הוא יקר יותר מאשר לרכב פרטי וכדי לחסוך בעלויות כדאי לבצע השוואת מחירים.

רכב מסחרי עם ביטוח חובה

בניגוד לרכב פרטי, רכב מסחרי הוא כלי תעבורה המשמש בעלי מקצוע שונים למטרת הובלת סחורה או הסעת עובדים. רכב כזה יכול להיות טנדר, ואן, רכב בעל קבינה כפולה, מכונית סגורה עם שטח פנימי גדול מהממוצע ואחרים.

ביטוח חובה לרכב מסחרי הוא יקר יותר מאשר לרכב פרטי וכדי לחסוך בעלויות כדאי לבצע השוואת מחירים.

ביטוח רכב מסחרי

בישראל לא ניתן לעשות שימוש בכל כלי רכב ומכל סוג מבלי לרכוש קודם לכן ביטוח רכב חובה. סוג ביטוח זה מכסה פגיעות גוף במקרים של תאונה וכל בעל רכב מחויב בו על פי חוק.

כדי למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר לביטוח רכב מסחרי, יהי הזה אך נכון לפנות לכמה שיותר חברות ביטוח ולקבל מהן הצעות מחיר. הפערים לעתים הם משמעותיים ביותר וההצעות הזולות ביותר יכולות לחסוך לכם סכום כספי ניכר.

על מנת לחסוך בזמן יקר ובחיפושים אר ההצעה הטובה ביותר, מעמיד לרשותכם פורטל צוק ביטוח רכב שירות מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות המרוכזות במקום אחד. כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולמצוא את פוליסת הביטוח המתאימה לכם ביותר.

אם אתם רוצים ליהנות מההצעות הזולות ביותר בשוק, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר עכשיו וקבלו מבחר גדול של הצעות מחיר אטרקטיביות בהתאם לנתוני הרכב, כמו דגם ושנת ייצור, נפח מנוע וכדומה, גילכם וותק הנהיגה שלכם.