ביטוח חובה לרכב שטח

רכב שטח עם ביטוח חובה

אנשים רבים מעדיפים לרכוש רכב שטח בגלל האפשרויות הייחודיות שהוא מציע. יציאה ממונעת לטיול בטבע של כמה ימים עם המשפחה, נסיעה במסלולים מאתגרים המיועדים לג'יפים או הרגשת הביטחון שהרכב מעניק בזמן נסיעה רגילה בכביש עירוני – אלו התכונות שהופכות את רכבי השטח לפופולאריים כל כך בישראל. מעבר לכך, רכישתו של רכב שטח מהווה גם סמל סטטוס.

ביטוח חובה לרכב שטח

ביטוח החובה שכל הנהגים בישראל מחויבים אליו, מכסה רק את נזקי הגוף שנגרמים כתוצאה מתאונה, וזאת בניגוד לביטוח צד ג' וביטוח מקיף שמטפלים בנזקים שנגרמו לרכבים עצמם.

הביטוח של רכב שטח, ככלל, הוא גבוה יותר מאשר ביטוח לרכב רגיל. זאת משום שרכב שטח חשוף הרבה יותר לתאונות בגלל נסיעה בתנאי שטח חריגים – כבישי עפר, דרכים לא סלולות ועוד. ניתן למצוא הצעות אטרקטיביות יותר לביטוח חובה עבור רכב שטח, אך הדבר תלוי בהיסטוריית הביטוח של הנהג והנתונים האישיים שלו.

יש לציין, כי בגלל אופי השימוש ברכב שטח, ביטוח חובה עלול שלא להספיק ולכן מומלץ מאד להצטייד גם בביטוח מקיף. בעל אוטו שאינו מבטח את רכב השטח שלו בביטוח מקיף יכול למצוא את עצמו בפני הפסדים של עשרות אלפי שקלים הנובעים מנזקים שנגרמו לרכב.

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב עומדים כאן לרשותך ומוכנים להציע לך את האפשרויות המשתלמות ביותר של ביטוח רכב שטח. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים שלך באתר ואנו מבטיחים שהנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.