ביטוח צד ג איילון

מתלבטים אם לרכוש ביטוח לרכב צד ג או רוצים לרכוש ולא יודעים ממי? כאן, בפורטל צוק ביטוח רכב, תמצאו מידע מקיף על ביטוח צד ג איילון, על השירות הטוב, על הפוליסה המקיפה, על המחירים האטרקטיביים ועוד.

לוגו של חברת איילון ביטוח

ביטוח צד ג לרכב איילון

כל ביטוח לרכב הוא חשוב, ובמיוחד המרכיב הביטוחי של ביטוח צד ג. הסיבה לכך היא שבמקרה וחלילה הייתם מעורבים בתאונה ונגרם נזק לרכבו או רכושו של צד שלישי, אתם עלולים להיות חשופים לתביעה כבדת משקל ולשלם הרבה מאד כסף. השאיפה היא שלעולם לא תתרחש תאונה, אולם בשביל השקט הנפשי ו"מה אם", מומלץ לרכוש ביטוח צד ג לרכב איילון, בהיותה חברה ותיקה ומנוסה בתחום זה.

חברת ביטוח איילון קיימת בישראל כבר למעלה מארבעים שנה. מטרתה, אז והיום, היא להבטיח ללקוחות החברה את מיטב הכיסויים הביטוחיים שניתן להעלות על הדעת. באופן זה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבמקרה הצורך יש לכם למי לפנות, ממי לקבל יעוץ ובעיקר גוף שיכסה את הוצאות הנזקים שנגרמו בעטייכם, לאחר קיזוז ההשתתפות העצמית שלכם.

איילון ביטוח צד ג  – טלפון

חברת הביטוח איילון היא חברה יציבה, אמינה וגדולה. בחברה פועלות סוכנויות רבות ברחבי הארץ, זאת בנוסף לארבעה משרדים אזוריים בערים הגדולות: ירושלים, תל אביב, חיפה ונתניה. ניתן לרכוש פוליסת ביטוח צד ג באמצעות פנייה ישירה לחברה, טלפונית, בפקס או דרך האינטרנט, אפילו ליהנות מהטבות מיוחדות בעקבות היוזמה הזו.

איילון ביטוח צד ג  – טלפון זמין לכם לכל נושא ושאלה במספר 6679*.

כמו כן ניתן לחסוך בזמן יקר, להוריד את המסמכים והטפסים הרלוונטיים לכם מאתר החברה, ולאחר שמילאתם את הפרטים, לשלוח אותם במייל או בפקס. כאמור, אתם חוסכים בכך זמן יקר, כסף והמון טרחה מיותרת.

אמצעי התקשרות נוסף עם חברת ביטוח רכב איילון הוא באמצעות הדואר האלקטרוני: [email protected].

לקבלת מידע אודות ביטוחים נוספים שמציעה חברת איילון ביטוח, קראו את המאמרים הבאים

ביטוח מקיף איילון

ביטוח רכב חובה איילון

זקוקים למידע נוסף על חברת ביטוח רכב איילון? רוצים לקבל הצעות מחיר מעולות לביטוח צד ג ואף להשוות אותן עם הצעות אחרות? נציגי פורטל צוק ביטוח רכב ישמחו לסייע לכם ולספק את כל המידע הנדרש.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר וקבלו מענה והצעות אטרקטיביות בתוך זמן קצר.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!