חברת ביטוח רכב הפניקס

נהגים רבים בישראל יוצאים מידי יום אל הכביש בדרכם אל העבודה, הלימודים או עסקיהם האחרים. כדי לבטח את עצמם מפני תאונות ונזקים שונים, היכולים להתרחש על הכביש, קיימת באפשרותם האופציה לעשות ביטוח רכב מקיף וצד ג'. בנוסף לכך, כיסויים של ביטוח נזקי גוף לנהגים, נוסעים אחרים והולכי רגל הוא בגדר ביטוח חובה לכל הנהגים.

אחת החברות שמציעות ביטוח רכב מסוגים שונים לנהגים היא הפניקס.

לוגו של הפניקס חברת ביטוח רכב

חברת ביטוח הפניקס – אפשרויות פוליסת ביטוח לרכב

הפניקס היא חברה בעלת מוניטין וותק רב בתחומים פיננסיים, כאשר תחומי הפעילות שלה נוגעים לניהול קופות גמל, קרנות השתלמות, השקעות, פנסיה וגם ביטוחים מסוגים שונים.

פוליסות ביטוח הרכב הקיימות בחברת הפניקס כוללות כמובן את פוליסות החובה, פוליסות הביטוח המקיף, שמכסות את הנהגים גם מפני נזקי רכוש, גניבה ונזקי טבע וגם ביטוח צד ג' שמכסה את נזקי הרכוש של אנשים אחרים בלבד.

ביטוח מקיף בחברת הפניקס זמין בשלושה מסלולים שונים:

  • "הפניקס זהיר" – מתאים במיוחד לנהגים זהירים שבשנים האחרונות אין להם תביעות או תאונות, גילם עולה על 21 וותק הנהיגה שלהם הוא מעל לשנה. במסגרת מסלול זה, המבוטחים מקבלים חבילת שירות שכוללת כיסוי שמשות, גרירה וגם רכב חלופי.
  • "רכבית" – כולל ביטוח צד ג', כאשר הכיסויים האחרים במסגרת ביטוח מקיף הם בגדר בחירה למבוטחים הפוטנציאליים. יש באפשרותם להוסיף אך ורק כיסוי מפני מקרים של גניבה או שמא כיסוי של תאונות בלבד.
  • "רכב שני" – פוליסה שמתאימה לרכבים משניים במשפחה, שלא נעשה בו שימוש תדיר במיוחד. התנאים של המסלול מבוססים ברובם על מסלול "הפניקס זהיר".

יצירת קשר עם חברת ביטוח הפניקס

המוקד הטלפוני של הפניקס זמין במספר *3455 ובנוסף לכך ניתן להשאיר גם פנייה באתר האינטרנט של החברה, תחת הלשונית "צור קשר". כמו כן, פורטל הבית של הפניקס מציע למבוטחים טפסים ותמיכה שמייעלת את השירות וחוסכת זמן יקר.

אם הביטוח שלך עומד להסתיים ואינך יודע עדיין היכן לחדש את פוליסת ביטוח הרכב, הגעת למקום הנכון. גלוש כבר היום בין ההצעות השונות של אתר צוק ביטוח רכב וקרא על האפשרויות של חברת ביטוח הפניקס. בנוסף, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי עם אינפורמציה נוספת.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!