ביטוח רכב ביטוח ישיר

חברת איי די איי, אשר ידועה גם בשם ביטוח ישיר, הוקמה בשנת 1994 ונסחרת כיום על פי שווי שוק של מעל מיליארד וחצי ₪. הרעיון העסקי של החברה התבסס על קשר בלתי מתווך בין החברה ללקוחות (ויתור על השימוש בסוכני ביטוח), בניגוד גמור לצורת ההתנהלות של החברות האחרות בשוק. המחשבה מאחורי הרעיון הזה הייתה, כי זה יאפשר הורדת מחירי עמלות ובסופו של דבר יתבטא במחירי הפרמיות ללקוחות הפוטנציאליים.

לוגו של חברת ביטוח הרכב ביטוח ישיר

ביטוח רכב ישיר – אילו פוליסות קיימות בחברה?

ביטוח ישיר לרכב כולל את שלושת האופציות הקיימות בישראל – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ביטוח ישיר רכב חובה מכסה את המבוטח מפני מקרים של נזקי גוף אשר נגרמו למשתתפי האירוע הביטוחי במקרה של תאונה. יש לציין, כי ביטוח ישיר דורגה על ידי משרד האוצר במקום הראשון לשנת 2014 מבחינת איכות השירות ותשלום התביעות של ביטוח חובה.

ביטוח מקיף, בניגוד לפוליסת חובה, הוא מבחינת רשות בלבד לנהגים ולכן ישנו מגוון גדול הרבה יותר מבחינת הכיסויים והמחירים של הפוליסה. ביטוח רכב ביטוח ישיר, לדוגמא, מאפשר ללקוחות לוותר על כיסוי מפני תאונות או כיסוי מפני מקרים של גניבה – שינוי כזה מוזיל בצורה משמעותית את עלויות פוליסת המקיף.

ביטוח ישיר – נהג צעיר

נהג צעיר נחשב לכזה בגילאי 17-24, כאשר הסטטיסטיקה אומרת, כי סוג נהגים זה עלול להיקלע במקרים תכופים יותר לתאונות וגם סוג התאונות הן קטלניות יותר. בגלל הנתונים הללו, רוב חברות הביטוח, וגם ביטוח ישיר, גובות פרמיות גבוהות יותר עבור ביטוח חובה, מקיף וצד ג' מנהגים אלו. עם זאת, קיימות אופציות שונות להוזיל את הפוליסות על ידי גריעת כיסויים לא נחוצים ואף פוליסות ביטוח לתקופות קצרות אשר זמינות בחברה (חיילים שחוזרים הביתה בסופי שבוע, לדוגמא).

אנו בפורטל צוק ביטוח רכב, מעוניינים לתת אינפורמציה רלוונטית לקהל הגולשים וגם להפגיש בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין גופי הביטוח אשר מציעים את הפוליסות האטרקטיביות ביותר במשק – כל זאת, ללא שום עלות או התחייבות. במידה ואתה מעוניין בייעוץ על ביטוח רכב, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!