ביטוח רכב חובה ליום אחד

מה קורה אם אתם זקוקים לבטח את הרכב שלכם בביטוח חובה לעשרים וארבע שעות בלבד? אתם תגלו שבמקרים כאלו חברות הביטוח יכולות להציע לכם מחירים אפילו מוגזמים וככל העולה על רוחן.

במקרה כזה, חשוב לבצע השוואת מחירים ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר ולצורך כך עומד לרשותכם אתר צוק ביטוח רכב, עם כל ההצעות וכל המחירים, מתוכם תוכלו לבחור את זה המתאים לכם ביותר.

פוליסה של תביעת ביטוח חובה

ביטוח רכב חובה יומי

כל נהג מחויב על פי חוק לבטח את רכבו בביטוח חובה שמטרתו לספק הגנה לנוהג ברכב, לנוסעים בו ואף על הולכי רגל, מפני נזקי גוף ופגיעות אחרות.

תקופת ביטוח החובה היא לשנה ומתחדשת מדי שנה. לעתים, מסיבות שונות, כשעולה הצורך לבטח את הרכב באמצעות ביטוח רכב חובה יומי בלבד, אתם תגלו שהדבר אפשרי, אולם יקר.

ביטוח יומי לרכב

המינימום הקבוע בחוק ביטוח החובה לרכב עומד של שבעה ימים. לכן, כשעולה הצורך בביטוח יומי לרכב, עושות חברות הביטוח כרצונן ומתמחרות את התעריף היומי כראות עיניהן, במחירים גבוהים ויקרים.

חברות ביטוח אחרות, שלא רואות את היתרון הכלכלי לספק ביטוח יומי לרכב, אפילו נמנעות מלתת שירות כזה כלל.

ביטוח רכב חובה 24 שעות

הדילמה שעומדת בפני כל נהג שזקוק לפוליסת ביטוח רכב חובה ליום אחד בלבד היא כי מצד אחד לא ניתן ואין זה חוקי לעשות שימוש ברכב שאינו מבוטח ביטוח חובה ומנגד, התעריפים גבוהים, או שחברת הביטוח מסרבת לספק את השירות הזה.

זה הזמן והמקום להיעזר בפורטל צוק ביטוח רכב ולקבל במקום מרוכז אחד, בקלות ובנוחות את כל הצעות המחיר הרלוונטיות של חברות ביטוח שכן מסכימות לבטח את הרכב בביטוח חובה יומי.

באופן זה ייחסך לכם זמן חיפוש יקר ותוכלו לבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונשמח לסייע לכם במציאת פוליסת ביטוח רכב חובה ליום אחד בלבד, עם ההצעות המשתלמות ביותר.