ביטוח מקיף ללא תאונות

שני דברים טובים יכולים לקרות לכם כשאתם נוהגים בזהירות. הראשון, והחשוב מכל, הוא שמירה על בטחונכם, בטחון הסובבים אתכם ושלום הרכב.

הדבר הטוב השני הוא כי ביטוח מקיף ללא תאונות וללא עבר של תביעות לחברת הביטוח, יהיה זול ומשתלם יותר.

בחור יושב ליד רכב שיש לו ביטוח מקיף ללא תאונות

ביטוח מקיף ללא גניבה

פוליסת ביטוח מקיף לרכב היא פוליסת רשות ולא חובה, בניגוד לביטוח חובה אותו מחויב לרכוש כל בעל רכב.

פולסה זו מספקת, כשמה, כיסוי ביטוחי מקיף לרכב במקרים מגוונים בהם נגרם לרכב נזק, החל מגניבה, פגיעה מתאונה או פגיעה אחרת, וכלה באסונות טבע, התלקחות וכיוצ"ב.

מחיר פוליסת ביטוח מקיף נקבע על סמך מספר פרמטרים, הכוללים את דגם רכב והשנתון שלו, גיל הנהג וותק הנהיגה שלו, האם היו תביעו קודמות לחברת הביטוח וגם, היקף הכיסויים הביטוחיים שתרצו שייכללו בפוליסה.

למשל, אתם יכולים לרכוש פוליסת ביטוח מקיף ללא גניבה, שזה אומר שהרכב לא יהיה מכוסה בביטוח במקרה בו הוא נגנב, אולם מנגד הפרמיה תהיה זולה יותר.

ביטוח מקיף לרכב עם תביעות

אם היו לכם תביעות קודמות לחברת הביטוח, בעקבות פגיעה ברכב, אתם תגלו שעלות פרמיית ביטוח מקיף תתייקר משמעותית כשתגשו לחדש אותה. במקרים מסוימים, לרוב אחרי שתי תביעות או יותר, עשויה חברת הביטוח אפילו לסרב לבטח את הרכב שלכם.

מצד שני, כאמור, אם יש לכם עבר נקי מתביעות, אתם תקבלו מחירים טובים מאד השמורים לפוליסות ביטוח מקיף ללא תביעות. במקרים כאלו מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח שתכסה את כל מגוון התרחישים שעלולים להגרם לרכב שלכם.

בין אם בחרתם לרכוש פוליסת ביטוח מקיף ללא גניבה או ללא כיסוי ביטוחי אחר, זאת על מנת לחסוך במחיר הביטוח, ובין אם כבר תבעתם את חברת הביטוח בעבר, חשוב לבצע השוואת מחירים בין כמה שיותר חברות לביטוח רכב כדי למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר ועם הכיסויים הנרחבים ביותר.

זהו תהליך שיכול לגזול מכם זמן רב, חוסר יכולת לערוך רישום מדויק של כל הפרמטרים שקיימים בפוליסה שמציעות לכם חברות הביטוח, ובסופו של דבר גם כסף רב, אם לא תבצעו השוואה מדויקת ומקיפה.

לצורך כך עומד לרשותכם פורטל צוק ביטוח רכב, שמאתר עבורכם את הצעות המחיר הטובות והמשתלמות ביותר, לפי הפרמטרים שהגדרתם מראש, ובאופן שהחיפוש יהיה קל, מהיר ונוח ויאפשר לכם לבצע השוואת מחירים מושכלת ונבונה.

כדי ליהנות משירות זה כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס המקוון ולקבל מגוון הצעות מחיר לפוליסת ביטוח מקיף ללא תאונות ופרמטרים נוספים כרצונכם.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!