ביטוח מקיף לרכב ישן

אם ברשותך רכב ישן מעל 10 שנים כדאי שתדע כי חברות הביטוח עלולות לסרב להנפיק עבורך פוליסת ביטוח מקיף, אך אם תתאמץ תוכל לבסוף למצוא חברת ביטוח שתשמח להציע ביטוח מקיף על רכב ישן. ביטוח מקיף לרכב ישן מכסה נזקי צד ג', נזקים העלולים להיגרם לרכבך בתאונה, כיסוי לגניבת הרכב ומגוון כיסויים נוספים.

 

רכב ישן שלא מבוטח בביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב ישן – לא בכל מחיר

חברות הביטוח בארץ נמנעות לעתים, בצדק, לבטח בביטוח מקיף רכבים ישנים שגילם מעל 10-12 שנים. הסיבות לכך מגוונות, אך הגורמים העיקריים לכך שחברות הביטוח לא ממהרות לבטח רכבים ישנים נעוצה בקושי למצוא חלקי חילוף כדי להוזיל את עלויות תיקון הרכב לאחר תאונה, ובגלל שבמקרים מסוימים כתוצאה מהתאונה יוכרז הרכב טוטאל לוס ועל חברת הביטוח לפצות אותך במלוא ערכו של הרכב.

עליך לזכור כי קשה למצוא חלקי חילוף משומשים לרכבים ישנים, במיוחד לרכבים שהפסיקו כבר לייצר. לכן, בתיקון הרכב תיאלץ חברת הביטוח לממן חלפים חדשים ומקוריים, ועלות התיקון הופכת עבורה לעסק יקר ולא משתלם.

ביטוח מקיף לרכב מעל 10 שנים

במקרים מסוימים חשוב להתעקש על ביטוח מקיף לרכב ישן, למשל רכבי אספנות שערכם גבוה, רכבים יוקרתיים שלמרות גילם עדיין מחירם גבוה בשוק, ורכבים ישנים אך פופולריים שנגנבים הרבה בגלל הביקוש הרב לחלקי חילוף.

עם זאת, אם מחיר הפוליסה גבוה מדי ומגיע לכמה אלפי שקלים, לא בטוח כי כדאי לך לבטח את רכבך הישן בביטוח מקיף. מצד שני, לבטח אתה מעוניין לזכות בשקט נפשי ובמידה ורכבך האהוב ייגנב או ייגרם לו נזק בתאונה, הרי תתקשה לגייס את ההון הנדרש לרכישת רכב חדש או לתיקון הרכב במוסך, לכן יש הצדקה לרכוש ביטוח מקיף לרכב ישן, כל עוד חברות הביטוח יסכימו להיענות לבקשתך.

כדי לרכוש ביטוח מקיף לרכבך הישן עליך לפנות למספר רב של חברות ביטוח, לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין הפוליסות המוצעות עבורך. יש לשים לב לפרטים הקטנים ולהשוות בקפידה את ההצעות השונות.

צוות פורטל צוק ביטוח רכב עומד לשירותך, וללא כל התחייבות או עלות מצדך, נשמח להציע לך ביטוח מקיף משתלם לרכבך הישן. השאר פרטים בטופס שבאתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!