תביעת ביטוח מקיף

בכל מקרה בו רכבך ניזוק כתוצאה מתאונה דרכים, ונדליזם, שריפה או נזק מפגעי מזג האוויר, עליך לעדכן את חברת הביטוח, להגיש טופס הודעה על תאונה, ולצרף את המסמכים הנדרשים. במידה ורכשת ביטוח מקיף דרך סוכנות ביטוח עליך לפנות לסוכן וזה ימלא עבורך את הטופס ויגישו לחברת הביטוח.

אשה מחזיקה דגם של רכב בין הידיים

בקשה לפיצוי בגין גניבה או נזק לרכב

ביטוח מקיף כולל בתוכו כיסויים רבים, לרבות כיסוי בגין נזק הנגרם לרכב כתוצאה מתאונת דרכים, פגיעה בזדון ברכב, נזק הנגרם לרכב כתוצאה מניסיון גניבה או פריצה, נזקי טבע, שריפה וכדומה. במקרה של תאונת דרכים עם נפגעים עליך לפנות למשטרה ובמקביל לעדכן את חברת הביטוח ממנה רכשת את הפוליסה.

טופס הודעה על תאונה ניתן להוריד באתר של חברת הביטוח ממנה רכשת את הפוליסה, באתר תוכל לקרוא על נהלי תביעה בביטוח מקיף, איזה מסמכים עליך לצרף בהתאם לאירוע הביטוחי, ובמקרים של תאונות, גניבת רכב או נזק הנגרם לרכבך בזדון עליך לצרף גם אישור מהמשטרה.

במסגרת ביטוח מקיף תביעה תטופל על ידי נציגי מחלקת התביעות בחברת הביטוח, אם רכבך ניזוק תוכל לבחור שמאי חוץ של החברה, או שמאי אחר, לעריכת אומדן נזק. לרוב, תוך 30 יום מחויבת חברת הביטוח לברר את התביעה ולקבל החלטה האם לאשר ולשלם את מלוא התביעה או לבצע תשלום חלקי, לנהל עמך מו"מ בדרך להסדר פשרה, לדחות את התביעה או לדרוש פרק זמן נוסף כדי לברר את תביעתך.

צוות פורטל צוק ביטוח רכב עומד לשירותך, נשמח לסייע לך בכל הקשור לתחום הביטוח. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.

הצעה לביטוח בעד 50% הנחה!